Wpis z mikrobloga

Mirki, mam rozkmine: żabka to jeden z popularniejszych sklepów w Polsce wiec często tam bywam, a ze podróżuję po Polsce to odwiedzam wiele tych sklepow. Zawsze zastanawia mnie czemu tam pracują ludzie, ktorzy wyglądają jakby chcieli mi #!$%@?? Tzn.jakies sumo kobiety, okolczykowane, wytatuowane rece, twarze...zawsze jak wchodze to kupuje to co mam i #!$%@? - troche na tym traca, bo wiadomo, że jak baba po sklepie pochodzi to wiecej do koszyka naladuje xD #pytanie #zabka #gorzkiezale
  • 20
Nie każdy gość z tatuażem to morderca ;)


@Lofzug: zgodze sie, ze nie kazdy. Ale chodzi o specyfike - wchodze, biore koszyk, a one juz sie na mnie patrzą jakbym chciala cos #!$%@?, stojąc przy kasie mają straszny wyraz twarzy - no moze taki wyraz twarzy juz po prostu mają, ale z racji tego, ze klient ma sie dobrze czuc w sklepie to wypadaloby troche je podszkolić, ze "wieczny bitch-face" nie
@jablkawmasle: Spróbuj prowadzić żabkę a zobaczysz, jak szybko pieniądze zaczną ci uciekać przez złodziejaszków. Od żuli, po gówniarzy 12 letnich. Trzeba mieć każdego na uwadze. Poza tym to nie jest praca marzeń i w nagrodę raczej nikt tam nie pracuje, a ludzie potrafią być naprawdę złośliwi ¯\_(ツ)_/¯