Wpis z mikrobloga

"Kiedy 27-letnia Fahmi Quadir obstawiła na Wall Street przeciwko farmaceutycznemu gigantowi, inwestorzy pukali się w czoło albo w najlepszym wypadku uśmiechali się z politowaniem. Tymczasem akcje rzeczonej korporacji straciły 97 proc. na wartości.

Fahmi Quadir ukończyła matematykę i biologię na Harvey Mudd College w Kalifornii. Już szykowała się do robienia doktoratu z matematyki, kiedy została analitykiem w funduszu hedgingowym Marca Cohodesa, a ten wtajemniczył ją w arkana krótkiej sprzedaży. Od razu dostrzegł, że ma wielki talent. Liczy szybciej, widzi więcej i myśli nieszablonowo."

Chciałbym mieć tak genialną kobietę, albo chociaż w kilkunastu procentach. Szkoda, że nie ma takich Polek :)

#polki #rozowepaski #biznes #ekonomia
Pobierz
źródło: comment_QgpQ3OvboRgZaJ7cLU1t0FT3nEsIBBZi.jpg
  • 11
@prohackuser: plan dobry (powodzenia).

Zakładam ze jesteś tuż przed 30. Więc pamiętaj ze 12 lat przed 40 jest lepsze niz 15 po 40.

16h to dużo.

Pomysł świetny i mam nadzieje ze nie robisz 100% apek itd. Tylko dla innych bo wtedy szanse maleją.
@LowcaG: mam 30 ;)
słuchaj, ja robię wszystko dla siebie, nic na zlecenie osób trzecich i tak od 2011 ciągnę
teraz dokładam strony internetowe, flipping i niedługo zacznę zatrudniać, zobaczymy co z tego będzie