Wpis z mikrobloga

Mam do oddania #rozdajo perkusję elektroniczną Millenium MPS-200. Nie chce bawić mi się w sprzedaż na OLX, zresztą - jest ona dość mocno zużyta, w końcu służyła mi ponad pięć lat, od samego zera ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przyszła pora na coś nowszego.
Od razu uprzedzam, że nie jest to sprzęt z najwyższej półki - jeden pad niestety uległ uszkodzeniu i go nie ma, w crasha trzeba mocno pieprznąć, a czasami ghosty (czyli delikatne uderzenia) nie wchodzą - aczkolwiek jeżeli ktoś z Was chciał sobie choć troszkę pograć/pobawić się/spróbować czy to instrument dla Ciebie/dziecka, wydaje mi się to dobrą opcją. Zestaw zawiera 3 pady talerzy (hi-hat, crash, ride, można oczywiście ustawiać różne dźwięki dla różnego pada), 3 pady dla tomów i werbla, centralę i kontroler hi-hat + całe okablowanie i ramę. Dorzucę jakieś pałeczki na start, dywanik i stołek zostawiam sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Odbiór perkusji z racji wagi i gabarytów jedynie osobisty we #wroclaw, na Tarnogaju. Nie robię żadnego losowania, zdecydowaną osobę, która będzie chciała choć trochę na niej pograć zapraszam na PW.
Mateusssz - Mam do oddania #rozdajo perkusję elektroniczną Millenium MPS-200. Nie chc...

źródło: comment_PgywVQRBvXZeNT9FDxAuRJ3FZp8JOTgn.jpg

Pobierz
  • 34