Wpis z mikrobloga

Remont mieszkania powierzyłem zaufanej osobie która siedzi w remontach od lat. Dostałem od niej listę co mam kupić. Przy kupowaniu farb do malowania i gruntu w Leroy zaczepił mnie pracownik patrząc w mój wózek. Stwierdził, że absolutnie grunt który miałem kupić Atlas UniGrunt nie nadaje się pod farby lateksowe które miałem w wózku, ponieważ przy malowaniu kolor zabarwi się na niebiesko i będą smugi. Powiedziałem mu, że tak mi kazała osoba z doświadczeniem w remontach to kupić więc biorę, to się oburzył i powiedział, żebym tego tylko nie reklamował. Czy miał rację czy próbował mi coś wcisnąć? Farby to lateksowe Beckers Designer Colour, kolory jasne
#remont #remontujzwykopem #budownictwo #malowanie #grunt #atlas #dom #mieszkanie #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 10
@wuju84: Pracownik sklepu zwrócił uwagę akurat na ten grunt Atlasa, miałem wrażenie, że chciał mi coś innego polecić ale osoba od remontu kazała wziąć koniecznie taki, więc nawet nie słuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak sobie teraz dumam, żeby jakiejś gafy nie było
@BajerOp: Dzięki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vadzior: co do niebieskiego nic nie wiem, ale fabry dyspersyjne kiepsko grają z unigruntem przez zawarte w nim szkło wodne.
Mogłeś wziąć tańszy grunt akrylowy i było by taniej i pewniej.