Wpis z mikrobloga

#dziendobry skarby,
Od jakiegoś czasu mam bardzo depresyjny nastrój. Dzieje się ostatnio w moim życiu tyle smutnych rzeczy, których nie jestem w stanie ogarnąć. Czuję się niezrozumiana, wykorzystana, samotna. Cieszę się, że mogę tutaj wylać trochę swoje żale. Jednak wiecie co? Wiem, że będzie dobrze. Kiedyś na pewno będzie lepiej. Może pójdę pobiegać? #pdk może zacznę robić coś co zawsze chciałam? Może znów zacznę tańczyć? Przeszłam już chyba na tyle dużo, że takie sytuacje dają mi kopa do działania, a nie pogrążają mnie dalej w obojętnej egzystencji, alkoholu itp. Pewnie jeszcze nie raz trafię na złe osoby, złe sytuacje, ale na prawdę wierzę, ze będzie kiedyś lepiej. Chciałabym Wam wszystkim zatem nie tylko dzisiaj ale już zawsze życzyć chociaż promyka pozytywności w Waszych życiach. Kochajcie i bądźcie kochani. Szanujcie i bądźcie szanowani. Wyciągajcie na ile się da ze złych sytuacji w swoim życiu. Piszę to tu, bo czuję się zrozumiana. Bo wiem, ze są tu tacy ludzie jak ja. Trochę zagubieni w tym wszystkim, po przejściach. Dlatego życzę Wam wszystkiego co najlepsze, bo wiem, że każdy człowiek zasługuje na szczęście, które na prawdę kiedyś do nas przyjdzie :)

#oswiadczenie #zalesie #milosc #pomocy #depresja
  • 14
  • Odpowiedz
@piatydzienmiesiaca: (piszę tutaj, bo w ten wpis pewnie nikt nie zaglądnie poza Tobą ;p) heh, tak sobie stwierdziłem, że jak mi testy lecą to sobie rzucę okiem na Twój profil (stalking lvl 1000 xD) i... będzie dobrze miras :) W sumie nieco potwierdza się moja hipoteza, że osoby, które są duszą towarzystwa, gdzieś wewnątrz siebie mają smutną żabę >.>
  • Odpowiedz
@piatydzienmiesiaca: co Ci poradzę, jak człowiek się nudzi w pracy to różne pomysły ma, jak już całe mirko 3 razy przeglądnie w tę i z powrotem :p A, i nie pij za dużo, to tylko pozornie pomaga ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz