Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejt: Handlowiec co nie wie co będzie robił?
Nie wróżę sukcesu i podejrzewam zwykłą akwizycję czy to z chodzeniem po domach czy telefonicznym nagabywaniem na gunwo produkty za najniższą krajową.
Wołam:
@petunya @Filareta @DanteMorius @Mkoka @celulozy @Bdzigost @Nezukine @MirandaB @POKEMON1 @Makalakafa @anjow_ @ruszcz @smoczewski @m0rgi

Było zaskakująco pozytywnie :) Uprzedzając pytania, trochę nie za bardzo wiedziałem na co mnie wcisną bo możliwości było wiele, ale skończyłem na dziale handlu dużego. Miałem nawet już dzisiaj 3 klientów i udało się sprzedać towar za ok. 20k klientowi zagranicznemu dzięki mojemu pirfekt london XD także chyba sobie poradziłem jak na pierwszy dzień. Wszyscy bardzo mile
@Makalakafa: xD Nie ma to jak z dobrą motywacją wejść w kolejny dzień. Ale tak komentując to co mówisz to przypomniał mi się mój pierwszy dzień w wojsku (zawodowym). Przyszedłem po załatwieniu dokumentów na swoją kompanie o 14:30, od tej godziny zgarnąłem 8 #!$%@? łącznie z tym że nie podobają im się moje spodnie bo według nich były za ciasne (no pedau w rurkach xD), prace kończyliśmy o 15:30 xD