Wpis z mikrobloga

Szczerze to nie wiem jak ktoś moze jeszcze zapraszać laske na kolacje, jakieś kino itp tylko po to żeby zaruchać xD jak ktoś jest w związku to wiadomo, ale ja tu pisze o jednorazowych strzałach. Przecież to juz lepiej i taniej wydać te pieniądze na rokse i ominąć cały #!$%@? i niepotrzebny „wstępny” proces.

#niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #seks #kiciochpyta
  • 48
  • Odpowiedz
  • 2
@kaziu12: koleżanka/znajoma to rozumiem, ale mi tu chodzi o laski poznane np na tinderze. Przecież to się nie kalkuluje, a loteria taka sama jak na roksie.
  • Odpowiedz
@Joii to ci to wytlunacze, niechktorzy wola isc na latwize zadowalaja sie byle czym, a niektorxy maja bardziej wyrafinowane potrzeby i wola postac dluzej w kolejce liczac na wiecej, dla ni h liczy sie tez nie tylko zaruchanie ale chwile razem spedzone, idac two rozumowaniem nie kumam po co wydajesz na roxe, zwal sie recznie i kase zaoszczędzisz.
  • Odpowiedz
@Joii: Ale bierzesz pod uwagę, że ktoś może lubić chodzić do restauracji czy do kina? Poza tym część kobiet nie chce żeby mężczyzna za nie płacił..
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: co to znaczy "byle czym"? Na roksie w dużych miastach jest w czym przebierać i nie musisz byle czego na bolca dostać.

Co dostaniesz na tinderze stojąc w kolejce dłużej?? O jakie wyrafinowane wymagania chodzi?? Niczego lepszego nie dostaniesz, nie jedną kuwa z roksy okaże się lepsza od jakieś laski na tinderze.

"dla ni h liczy sie tez nie tylko zaruchanie ale chwile razem
  • Odpowiedz