Wpis z mikrobloga

Szczerze to nie wiem jak ktoś moze jeszcze zapraszać laske na kolacje, jakieś kino itp tylko po to żeby zaruchać xD jak ktoś jest w związku to wiadomo, ale ja tu pisze o jednorazowych strzałach. Przecież to juz lepiej i taniej wydać te pieniądze na rokse i ominąć cały #!$%@? i niepotrzebny „wstępny” proces.

#niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #seks #kiciochpyta
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamerzysta325: nie to samo xDD no masz rację bo divy się myją po każdym kliencie a nie jak p0lki raz w tygodniu. Można też poszukać divy z większą ilością uniesień
  • Odpowiedz
@Shzavv: Z divą seks jest czysto mechaniczny. Seks z koleżanką jest jednak pełen namiętności i dzikości. Polecam spróbować. Nawet z dziewczyną z którą byłem długi czas i można powiedzieć spełnialiśmy swoje fantazje nie było mi tak dobrze jak dwa dni które spędziłem u koleżanki którą znałem jakiś czas.
  • Odpowiedz
@Joii: polecam nauczyć się gotować, chociaż kilka reprezentacyjnych dań, nie dość, że zapraszasz do od razu do domu (lub ona Ciebie) to wspólne gotowanie bywa ciekawym przełamaniem lodów + laski lecą na facetów umiejących gotować.
  • Odpowiedz
@Joii: Jeśli mogę wydać stówę czy dwie na roksę albo parę złotych na czizburgera to nie wiem gdzie tu wybór, szczególnie że w drugim przypadku nie tylko nie ma limitu czasowego ale i wiem że laska nie spędza ze mną czasu bo jestem bogaty

  • Odpowiedz
@Joii U mnie w barze mlecznym dwa dania za 10 zlotych. Nawet płacąc za panne wychodzi 20. Do tego dojazd komunikacją w dwie strony to daje 2.60 x 2 x 2= 10,60zl. Kupuje do tego tulipana za 4 zl, a jak już chce sie rzucic, to po obiedzie kupię dwie kawy po 6zl kazda. Sumujac: 20 + 10,6 + 4 + 12 = 46,60 zl. Za randke z kwiatkiem, obiadem i
  • Odpowiedz
@r5678: może jestem przesadnym romantykiem ale jak masz więcej niż to 25 lat to samo #!$%@? przestaje być takie satysfakcjonujące.
I nie, nie zgadzam się, że jeżeli Ci zależy nie tylko na ruchaniu to musi być to od razu związek. To, że lubię gdy partnerka pociąga mnie zarówno intelektualnie jak i fizycznie to po prostu preferencja.
  • Odpowiedz