Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mam ochotę na jakąś książkę (lub nawet serię) umiejscowioną w średniowieczu. Oczywiście mam na myśli #fantastyka. Nie musi być elfów i niziołków, wystarczy mi np. motyw alchemików.
Byłabym wdzięczna gdyby była w formie audiobooka na Empik Go.
#ksiazka #ksiazki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mucha: jedna z najlepszych serii które czytałem podpisuję się obiema rękoma. @Twinkle możesz czytać.

Ja obecnie czytam trylogię kruczych pierscieni. Trochę nordycki folk, ale mało odczuwalny. Rozległy wątek romansu. Nie aż tak dobre jak dzieło Grzedowicza, ale też mogę polecić z ręką na sercu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle ogólnie nie wczuwaj się w statek. To tylko wstęp. Książka zaczyna się od momentu gdy spotykają dziewczynę. Podziwiam że słuchasz audiobooki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robvan: Ja od dłuższego czasu mam za to problem z książkami. Ciągle mam zmieniane leki, więc koncentracja jest na dnie. A tak robię sobie "książkomedytacje" i poświęcam na to około 2 godziny, zwykle rozciągając się, wyciszając czy jogując. Bez podcastów na słuchawkach nie umiem usnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle no to tak to jeszcze może bym dał radę. Bo przy audiobookach właśnie mam problem ze skupieniem się. A zapomniałem powiedzieć że oko jelenia to chyba 7 tomów :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robvan: Zdążyłam zauważyć. Spoko, miałam przyjemność poznać mistrza osobiście i wiem, że zatrzymanie się na jednej części to dla niego jak hamowanie na lodzie przy 160 km/h. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz