Wpis z mikrobloga

Burza. Córka lvl 6 nie może usnąć. Więc rozmawiamy. To o burzy (uczę ją jak określać odległość) i inne tematy. I nagle wyskakuje z tekstem.

"A może jesteśmy zabawkami a tam w kosmosie jesteśmy na tle wielkiej kartki papieru? "

Pytam dlaczego tak sądzi
No tak sobie czasem tak myślę.

Hm...ja takie rozkminy miałem dopiero w 3 czy 4 klasie podstawówki

#tatacontent #dzieci #rozkminy
  • 22
  • Odpowiedz
Spokojnie, juz ja w szkole utemperuja za takie wychodzenie przed szereg ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Luqiize: a wiesz, że to jest bardzo prawdopodobne znając jej osobowość. Ciągle kombinuję jak tu zwiększyć jej pewność siebie już tam walić system szkolny ale sam wpływ koleżanek.
  • Odpowiedz
@LowcaG ja też miałam takie rozkminy w jej wieku, ale i tak nic mądrego ze mnie nie wyrosło xD mam nadzieję,że w jej przypadku będzie inaczej ()
  • Odpowiedz
@LowcaG: meh ja kiedyś za gówniaka ojcu pokazuje jakiś eksperyment, konstrukcja kółko na magnesach w magnesach i sie kręci wziuuuuuuu

patrz tate wynalazłam nowy silnik

już to wynaleźli. Silnik elektryczny


( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LowcaG: Moja też lvl6 na testach psychol. rozwiązała bezbłędnie jakieś rebusy IQ że mi aż szczena opadła. Niedoceniamy dzieci, one są przeinteligentne... Weź tu fachowo zrób w bambuko rodziców, by posprzątali grzecznie pokój - codziennie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: przecież nie napisał, że inne dzieci nie mają, a jego córka tak, tylko, że on nie miał.
Nie stwierdził też, że to oznaka, że ma do czynienia z geniuszem.
Równie dobrze te wcześniejsze rozkminy mogły wynikać z tego, że jest dziewczynką, a on jako chłopak myślał inaczej.

  • Odpowiedz
niech trafi w podobne sobie otoczenie od poczatku. Obczaj edukacje alternatywne, jak np demokratyczna.


@ofczy: Nie no bez przesady, jestem z tych którzy raczej kładą na to aby była zadowolona w życiu a nie genialna.
  • Odpowiedz