Wpis z mikrobloga

Pogba futties warty robienia? Jak się sprawuje na śp? Na śpo mam gullita 93 i boje się że ten pogba nie zrobi różnicy bo gullit gra u mnie za 3 zawodników i nie da nikomu dojść do piłki i jest wszędzie xd
#fut #fifa19
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: mi nigdy pogba nie lezal, myslalem ze przy takiej zboostowanej wersji wzgledem zlotego cos sie zmieni ale nie. Raz bylem bliski decyzji o przepaleniu go ale akurat nie bylo sbc w ktorym moglbym go uzyc a na zloty upgrade to bez przesady :-D
  • Odpowiedz
@GodALLU a zrob go sobie, obok smsa i griezmanna to raczej ostatnie sbc o zboostowanych piłkarzy, raczej - bo to ea i nigdy nie przewidzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz karty czy coinsy to je wydaj, bo co z nimi za chwilę zrobisz?
  • Odpowiedz
@iti1986: mam Sissoko TOTS na śpd. Gullit 93 na śpo i Eriksen na śp. Kogo nie kupie na śp to i tak będzie cieniem Gullita... Spotkałem się z opinią, że ten Pogba nie jest warty 1200000 monet....To już wolę zrobić VVD 96 za niecałe 700k
  • Odpowiedz
@GodALLU poczekaj parę godzin jak się skończy sbc o ikone i ceny tych sbc powinny sporo spaść, ja bym robił obu, ten Sissoko jest do piachu, Gullit na spd, Eriksen na sp/spo, Pogba na sp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: dzisiaj zrobiłem Pogbe i zagrałem 5 meczy. Jak w kogoś wchodzi to przewraca, normalnie łamie nogi przeciwnikowi, ale żeby był wszędzie to nieee. Pcha się mocno na atak, więc SPD raczej nie wyjdzie z niego. I tak VVD to większy "must have" od Pogby
  • Odpowiedz
U mnie Sissoko gra zajebiście. Gullit na śpd? On robi u mnie całą robotę na śpo i jest lepszy od Eriksena na pewno. A mam tylko 700k do wydania to obu nie zrobie
  • Odpowiedz
@GodALLU sissoko śpd jest kozacki, ja zrobiłem pogbe na sp i nie żałuję, chociaż z drugiej strony nie zachwyca, ciężko mu zabrać piłkę i bardziej jako spo chyba, defensywnie średnio sobie radzi
  • Odpowiedz