Wpis z mikrobloga

@majkkali: cóż p0lki (i Polki też) mają zakodowane z czasów komuny, że zagraniczne jest lepsze, są tam lepsi ludzie i ogólnie jest zagranicznie. Taka anegdota: pracowałem chwilę za granicą, mówię po angielsku bez polskiego akcentu (jakby ktoś był ciekawy to 5 lat trwało, może tępy jestem, nie wiem), od dobrych paru lat mieszkam z powrotem w Polsce, tak się złożyło, że w ekipie chłopaków z którą najczęściej gdzieś wychodzę jestem jedynym
D.....t - @majkkali: cóż p0lki (i Polki też) mają zakodowane z czasów komuny, że zagr...
podsumowujac:

Brazylijczyk nie pracowal, obiadu nie gotowal tylko do jego mamusi na obiad, ale ma luz i mowi ze wszystko jest great wiec jest idealny.

"-wizja Polaka to jakas porazka jak sie okazuje"
"- hahahaha"
(bo Polak niby nie gotuje. Ale Hanz to juz na bank tak /s)

Ja mam wrażenie, że oni nie boją się żyć! Lubią wyjść, pobawić się, zagadać, powiedzieć na głos: 'Pięknie wyglądasz! Jesteś fajna, atrakcyjna!'. Nie wstydzą
@majkkali akurat nie trafiłeś, bo jak zaczęła opowiadać, to mówiła ze jej się podoba, że mają luz i nic nie robią. W sobotę wstanie o 10 i tylko się przesiada na kanapę bo jest sobota to po co od rana sprzątać i się męczyć jak można odpoczywać.
To gdzie tu żywiołowy Brazylijczyk i narzekanie na ponurych Polaków xD?