Wpis z mikrobloga

@erni13: XD pod jakim względem? chyba jedyne miasto w którym mieszkales to koeln :) jest ogrom wspaniałym miast/miasteczek w niemczech. Koeln natomiast niedaleko pod Berlinem jest najbardziej niebezpiecznym miastem tego kraju :) w choj brudasów.
  • Odpowiedz
@Obecnym: Hir łi goł egen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, mieszkałem tylko w okolicach Kolonii ale byłem w wielu miastach. Nigdy w życiu nie byłem w tak otwartym mieście, i nigdy, przez 7 lat nie miałem żadnego problemu z brudasami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komukatiw: ja też niedaleko Köln. Solingen Here :) moj młodszy brat mirkuje też ale bez konta i mówi że też by chętnie piwko wypił bo ja to już za stary na takie rzeczy
  • Odpowiedz
@komukatiw: Ten brud na budynkach zabydkowych to ma być jakaś duma Niemiec czy co? Berlin wygląda tak samo. Wszystkie elewacje wręcz czarne od brudu. Chyba, ze to w ramach zemsty w latach 40 pyl z kominów się tak specyficznie osadzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@komukatiw: Pamiętam jak byłem w Kolonii, level może 15.
Wsiadam do pociągu bo gdzieś tam musiałem podjechać no i jedyne wolne miejsce pod oknem - a obok jakiś typek siedzi. Myśle, kombinuje jak tu zapytać czy mogę usiąść. Niby w pod i gimbazie niemiecki na ostro, ale jak co do czego przyszło to jdynie eee yyy iś hajse aus Polen ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to patrze
  • Odpowiedz