Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mireczki i Węgierki, mam pytanie.

Tu @marcel_pijak. Piszę z anonimowych, bo utraciłem dostęp do konta ;-(

W czasie trwania afery pedofilskiej, włączyłem sobie logowanie dwuetapowe, kodem z appki Google Authenticator.
Niestety ostatnio resetowałem telefon i aplikacja poszła się walić. Chciałem się zalogować i przerwać usuwanie konta, jednakże system poprosił o kod. Wchodzę w aplikację - ale dupa. Nie jest skonfigurowana i nie podaje mi kodu. Klikam więc w "Straciłeś dostęp do konta - kliknij tutaj". No i po kliknięciu prosi o jakiś kod resetujący. Niestety jego również nie mam. Czy jest jakaś szansa odzyskać dostęp do konta? Pisałem do supportu #wykop ale odpisali mi, że oni nie są w stanie mi pomóc, bo to sprawa "googlowa".

Czy ktoś z Was to przerabiał? Nie ma opcji, żebym znalazł ten kod resetujący.

Post Scriptum: Dodatkowo niezwykle dziwi mnie fakt, że byłem w trakcie usuwania konta i jakież było moje zdziwienie, gdy nagle ten proces ktoś przerwał. Ktoś się zalogował na moje konto??? Pytanie do @m__b jak to jest możliwe, że proces ten został przerwany pomimo że się nie logowałem.

Byłem szary w trakcie usuwania, nie logowałem się bo nie miałem jak, a tu nagle widzę że z powrotem jestem normalnym userem, ale dalej bez możliwości zalogowania bo nie mam tego pieprzonego kodu ;-(

Sorki za wiele tagów, ale zależy mi na uzyskaniu pomocy ;-/
#kiciochpyta #mirkopomoz #zalesie #komputery #google

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania Miałem podobny przypadek ale ze steamem, gdzie, po weryfikacji, że ja to ja, odłączyli authenticatora od konta i mogłem się normalnie zalogować (login i hasło). Zajęło im to cały dzień.