Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#mecz #united

Moje krótkie podsumowanie. Zawodnik meczu to AVBissaka a jego transfer to najlepsze co mogło spotkać MU.
Reszta obrony wraz z Maguirem i DDG to majstersztyk.
Pogba moim zdaniem miał ten mecz gdzieś ale przełamał się i od drugiej połowy było widać serce do walki(piękne asysty).
Atak też dobrze działa.
Jedyna osoba,która potrzebuje lepszego zamiennika to Lingard ale też w miare dawał rade.
Pięknie się oglądało ten mecz od 30 minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@cleveland: Czy ja wiem czy atak działa, w pierwszej połowie każdy atak lewym skrzydłem kończył się stratą piłki przez Rashforda. Dopiero w drugiej połowie jak zaczął dostawać podania i przestał się kiwać samemu, to jakoś to wyglądało.
  • Odpowiedz
@cleveland: wyłączyłem w 61 minucie, do tego momentu gra obu drużyn to kpina i kopanina godna championship, nikt na siebie nie chce brać gry tylko odbijanie od nogi do nogi
  • Odpowiedz
@cleveland: sranie a nie atak działa, Rashfor i Martial razem schodzą na lewe skrzydło i dublują pozycje, Martial próbuje dryblować i zalicza chyba z 10 strat, gra kombinacyjna na razie nie istnieje, zobaczymy jak to wyjdzie z przeciwnikiem który bedzie się bronić bo wydaje mi się że może być cinko w pozycyjnym
  • Odpowiedz