Wpis z mikrobloga

@cyckonauta: ja tylko czekam aż zakończy się zasób kombinacji na małe tablice. Dopiero wtedy ktoś się obudzi i zobaczy że jednak w ustawie o czymś nie pomyślano. Na przykład o tym, aby przed wydaniem małych tablic należałoby złożyć zaświadczenie od diagnosty o tym, że samochód właśnie takich potrzebuje.
  • Odpowiedz
w ustawie o czymś nie pomyślano

@haes82: Być może ustawodawca uznał, że można w ten sposób przeprowadzić test czy Polacy dorośli już do bycia traktowanym jak ludzie.
  • Odpowiedz
  • 17
@cyckonauta w zderzaku koreańskiego(czyli nie tego co u nas produkowali) Tico jest inny wymiar na tablicę i u nas wchodzą te 2 rzędowe, ale wstają z dołu auta, więc tutaj nie widzę niczego złego w małych tablicach
  • Odpowiedz
  • 0
@cyckonauta: ja tylko czekam aż zakończy się zasób kombinacji na małe tablice. Dopiero wtedy ktoś się obudzi i zobaczy że jednak w ustawie o czymś nie pomyślano. Na przykład o tym, aby przed wydaniem małych tablic należałoby złożyć zaświadczenie od diagnosty o tym, że samochód właśnie takich potrzebuje.


Jesli w USA zyje 320 milionow ludzi i im sie jeszcze kombinacje nie skonczyly to moze w 40 milionowej Polsce sie tak
  • Odpowiedz
po ginie tak. Ale nie po nazwie auta jaks pisał


@kubutek: w dużej części przypadków wystarczy sama nazwa - zwłaszcza jak samochód był po raz pierwszy zarejestrowany w Polsce, w tym momencie już powinna się zapalić lampka i odmowa (auto które nie zostało sprowadzone indywidualne a ma europejską homologację musi mieć miejsce na europejskie tablice - inaczej nie dostanie homologacji)
  • Odpowiedz
@vieniasn: Nie chce mi się liczyć, ale kombinacji może być sporo A001-A999 to 1k. 23 znaki to 23k tablic. Pozniej 0A01 00A1 001A. 23kx4= 100k. AA01 AB01 AAB1 AXVW itp. Tych kombinacji jest w c--j. Wrzuccie ktoś w jakiś kalkulator i obliczcie czy w Polsce jezdzi wgl tyle aut XD
  • Odpowiedz