Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
przed chwila chyba pierwszy raz odkad trwa nasz 3 letni zwiazek poklocilem sie powaznie z rozowym paskiem, gdzie tak naprawde nigdy sie nie klocimy. ja jestem #!$%@?, ze chce ograniczac moja rozowa, czy to moze moja rozowa jest egoistyczna i dziecinna decydujac sie na to co zaraz wam opowiem?

do rzeczy:

jestem w zwiazku z moim rozowym paskiem od 3 lat. ja jestem od niej starszy i jestem od dawna po studiach, bo jestem na etapie rozwoju mojej kariery zawodowej (co idzie mi aktualnie blyskawicznie pnac sie po drabinach sciezki zawodowej), a ona ma zaplanowana obrone pracy magisterskiej w pazdzierniku.

co moja rozowa chce zrobic w ramach zakonczenia magisterski? a no chce zrobic sobie 6-12 miesieczna przerwe od zycia jako "backpackers", gdzie chce podrozowa aby "odnalezc siebie". naogladala sie youtuberow ktorzy zyja z podrozy (promowanie produktow w social media, robienie wolontariatow w innych krajach w zamian za sprzatanie, podroz autostopem itd.), naogladala sie tez filmow typu into the wild i chce robic niewiadomo co.

mi to bardzo przeszkadza, bo:
1) to jest bardzo niebezpieczne - biala samotna loszka ktora chce zwiedzic wiekszosc azji, australii i kawalek ameryki poludniowej, mowila tez o polnocnej afryce
2) #!$%@? mnie to ze czeka nas rozlaka

pierwotnie to ona namawiala mnie do tego od dawna aby cos takiego zrobic we 2, ale ja nie moge sobie teraz na to pozwolic. kariera jest dla mnie wazna (pracuje m.in po to zeby tez bylo mnie stac na podroze, ale w lepszych warunkach...), mam tez mieszkanie na kredyt (ktore trzeba oplacac) i nie widzi mi sie cos takiego. uwielbiam podrozowac i robie to regularnie z moim rozowym paskiem ale nigdy nie wpadloby mi na pomysl aby zrobic prawie roczna przerwe od zycia w taki sposob.

najlepsze jest w tym wszystkim tez to ze moja rozowa nie ma duzych oszczednosci, chce na ten rok poswiecic 10 tys. pln, bo jak sama twierdzi bedzie utrzymywac sie z dorywczych prac u jakichs dzikusow np. sprzatajac im chaty. ja sie temu sprzeciwiam bo boje sie o jej bezpieczenstwo.

nie wiem co robic, boje sie ze ten konflikt miedzy nami moze przerodzic sie w zakonczenie naprawde wspanialego jak do tej pory w zwiazku...

#zwiazki #gorzkiezale #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
przed chwila chyba pierwszy raz odk...

źródło: comment_eFYFJ6ijkk871Wy2zy9wP9cNjpRJJdqA.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: fundamentalne roznice swiatopogladowe. mentalnosc gimbuski niestety + mozg przetrzepany jutubowym gownem jak to zauwazyles. brak kasy, brak planu, brak sensu, sprzatanie chat u dzikusow - no #!$%@? rzeczywiscie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania poskacze po bolcach i wróci ci powiedzieć, że odnalazła siebie i to koniec. W ogóle jak mozna być w zwiazku i wyjechać na rok dla swojej zachcianki zostawiając partnera w kraju? Albo jedziecie oboje albo niech z tobą zrywa i droga wolna. Nie daj zrobić z siebie frajera mirek.
  • Odpowiedz
@killzone: nie chce go olać tylko ma pomysł na przygodę xD ma się teraz trzymać jego, bo są 3 lata razem, no proszę cię xd
@bArrek: nie, bo: rozdzielą się, boi się o nią, gość ma mieszkanie na kredyt i nie chce zawalić kariery oraz woli podróżować wygodnie, a nie z plecakiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: albo jedz z nią, albo poważnie porozmawiajcie i kończcie związek.
Ja bym pojechał. Roczny urlop, mieszkanie wynajać. 20k na dwie osoby powinno być wystarczające.

Rok bez kontaktu (roaming, inna strefa czasowa itd.) - to się nie uda, jeżeli Ty nie jedziesz a Ona tak, to bądźcie na tyle dorośli i uczciwi wobec siebie i sie po prosty pożegnajcie od razu.
  • Odpowiedz
nie wiem co robic, boje sie ze ten konflikt miedzy nami moze przerodzic sie w zakonczenie naprawde wspanialego jak do tej pory w zwiazku...


@AnonimoweMirkoWyznania: To raczej nieuchronne. 3 lata to niedługo. Powodzenia w szukaniu nowej kobiety mirku. :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: współczuje... to jest idea, a tego nie da się zabić... jak już sobie głowę wyprała to już lipa. Niestety, ale z autopsji znam ze gdy ci youtuberzy, pseudopsychoterapeuci, trenerzy etc głowę wypiorą to już po człowieku. Przykro mi, nie rozpij się mocno... bynajmniej rób tak by nie #!$%@? pracy
  • Odpowiedz
jej życie, samodzielne decyzje, niech robi co chce. To co on jest kolegą co najwyżej, że może jej sugerować, że nie chce się z nią rozstawać na tyle? To po co ona z nim jest?
Jakby brała go pod uwagę, to się mówi, że za pół roku, chciałaby żeby z nią wyjechał na kilka miesięcy. Jak bardzo mu zależy na karierze to może być ciężka decyzja, ale na logikę nic wielkiego się
  • Odpowiedz