Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy oddawać pieniądze.

Pożyczyłem jakieś 3 lata temu od kumpla który na brak kasy nie narzeka 3 tysiące złotych. Byłem wtedy w dołku dlatego te pieniądze poniekąd uratowały mi życie.
Kumpel przeprowadził się niedługo po tym na drugi koniec Polski do dziewczyny i od tamtej pory widzimy się góra 2 razy w roku jak się zdzwonimy żeby się spotkać.
Umówiliśmy się u mnie na chacie za jakieś 2 tygodnie i bije się z myślami czy oddawać ten hajs.
Z jednej strony to dosyć bliska mi osoba, a mam pieniądze żeby oddać obecnie, z drugiej zaś budzi się we mnie typowa cebula i liczę na to że o tym zapomniał. Dodatkowo on dobrze zarabia więc cebula tym mocniejsza.

Co sądzicie?

#pytanie #oswiadczenie #cosadzicie #pomocy #przyjazn
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jak CI pożyczał to mówił, że nie oddawaj?


@Harmonia: nic nie mówił. Poprosiłem go pożyczkę bo nie miałem za co żyć. Dał bez gadania choć może myślał że oddam nie wiem dlatego pytam.
  • Odpowiedz
Poprosiłem go pożyczkę bo nie miałem za co żyć. Dał bez gadania choć może myślał że oddam nie wiem dlatego pytam.


@arkagham: Poprosiłeś go raczej o darowiznę, bo pożyczka mówi sama za siebie.
  • Odpowiedz
@korporacion: stary jak rok temu koleżance 30zl pożyczyłem i dalej to pamiętam XD Więc lepiej oddaj, najwyżej nie weźmie od ciebie tych pieniędzy, a on napewno o tym pamięta i czas działa tylko i wyłącznie na twoją niekorzyść
  • Odpowiedz
  • 110
@korporacion osz Ty gnido pierońska!

Jak Ci się grunt pod nogami palił to wiedziałeś do kogo łapę wyciągnąć aby Cię poratował a teraz jeszcze się zastanawiasz czy oddać to co pożyczyłeś i liczysz na to, że ktoś zapomniał o 3 kaflach co Ci je pożyczył?! ()

Jeśli miałbyś chociaż za grosz honoru to już dawno czekałbyś na niego w drzwiach, z kopertą hajsu w
  • Odpowiedz
@korporacion: Właśnie mi przypomniałeś, że mam 7 stów do oddania matce, bo zapłaciła za mnie za paczkę kurierską, tylko nie mam banku po drodze, żeby pójść wybrać hajs. Ale twój wpis napawa mnie taką pogardą w stosunku do ciebie (głównie dlatego, że bait 2/10, nie pierwszy zresztą), że po obiedzie idę do bankomatu.
  • Odpowiedz