Wpis z mikrobloga

Za kilka tygodni planuję odświeżyć kilka starych znajomości i powrót do #dcs. Jednak mój marny dostęp do internetu nie pozwala do końca odnaleźć niektórych informacji.

1. Kiedy wychodzi F-16?
2. Ten Mig-29 to już klikalny kokpit i zaawansowany model lotu czy jakiś poprawiony model samolotu z Flaming Cliffs?
3. Co z F-15? Dostał już ten klikalny kokpit?

Tiaaaa parę lat mnie nie było w DCS'owym półświatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i zapytam @GildiaOrg bo wiem że kilku moich znajomych się do was 'przeniosło'. Jaką rozgrywkę preferujecie? Loty coop czy PVP? Latacie codziennie? Robicie to 'as real'? Wiem, że wrzucacie tutaj swoje filmy ale mój marny internet nie pozwala mi ich obejrzeć :)
  • 4
1. Pewnie pod koniec roku.
2/3. Ciągle FC i nie ma planów zmiany tego stanu.

Teraz głównie ujeżdża się Horneta, ale nowości (ostatnio TPOD) wychodzą dość wolno.
Zależy z kim latasz


@epll: przecież wyraźnie zapytałem o ich grupę...

2/3. Ciągle FC i nie ma planów zmiany tego stanu.


@kelow: już chyba z 5 lat temu Belsimtek chwalił się że zrobią F-15 fest.... eh no szkoda, ale przynajmniej Hornet i Tomcat wyszły pod moją nieobecność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@newerty:
* Coop lub PvP - misji jest ostatnio bardzo dużo i wydaje się, że każdy znajdzie coś dla siebie; nie zamykamy się jedynie na jeden rodzaj misji PvP lub PvE (coop), wszystko jest w rękach konkretnego twórcy wydarzenia - statystycznie patrząc 3/4 PvE i 1/4 PvP
* Ostatnio średnio 2-3 konkretne misje w tygodniu + jakieś treningi + wspólne kręcenie się na poligonie, więc tak - codziennie ktoś siedzi na