Wpis z mikrobloga

@hoszin To miałeś szczęście. Mi raczej nie grozi zamknięcie, bo tu gdzie pracuję sam król Willem Alexander dodał do logo koronę królewską, ale potrzebuję zmian i trochę świeżości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IkBenPool: czasem się przydaje, ja na razie 5 lat pierwsza stała praca, potem ponad 2 lata i teraz zaczynam 3. I miła odmiana tylko dojazd mi średnio pasuje bo wcześniej miałem 10 min piechotą a teraz 40 min samochodem jak nie ma bardzo ruchu.
@tomek_27 plant to w wolnym tłumaczeniu cała fabryka. Tutaj mam podgląd na żywo która linia co produkuje i jak efektywnie. Jak coś nie tak idzie to dzwonie do kierownika i zadaje pytania. Fabryka produkuje tapasy i przekąski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IkBenPool: nie, siedzę w Polsce B. Nie ma tragedii, jakoś specjalnie mi się wyjeżdżać nie chce. W miarę normalne pieniądze się zapowiadają a praca spoko za biurkiem i fajni ludzie w pokoju. Trochę ciekawych rzeczy jak duża fabryka działa, jeszcze tylko muszę sobie ogarnąć jakąś wycieczkę po halach zobaczyć jak produkcja wygląda.
@Verbatino: u mnie w firmie praktycznie każdy rozmawia w języku angielskim, lub holenderskim. Jest teraz bardzo duży problem z podażą ludzi więc zatrudniamy Bułgarów, Rumunów i Łotyszy, którzy prędzej porozmawiają pa ruski lub (Rumunia) po włosku, niż po angielsku. Angielski jest uniwersalny, aczkolwiek nie wystarcza aby awansować, ani nie przeszkadza by godnie żyć. Chyba, że masz specjalizację ( ͡° ͜ʖ ͡°)