Wpis z mikrobloga

@Mu_H: trochę tak, jak się nie chce ładne składać i poprawiać producenta, to błotko idealnie ukrywa wszystkie wady;)

@MudrzynKamil: Zwykła ziemia z ogródka (wziąłem z kretowiska) przesiana na drobnym sitku, wikol i farba akrylowa ciemny brąz. Natomiast na zdjęciach błotko jeszcze nie wyschło całkowicie, po wyschnięciu wygląda mniej fajnie bo straciło połysk i próbuję teraz coś dalej porzeźbić. Smarowałem na razie lakierem błyszczącym i wiem już, że było
  • Odpowiedz
@MudrzynKamil: Model jest tamiyi, złapałem na olxie za niewielki hajs z myślą o zrobieniu takiej scenki w ramach trenowania się w robieniu podstawek/dioram (do tej pory zrobiłem tylko jedną i była średniawa). Z modyfikacji zrobiłem tylko fajniejszą fakturę odlewu na wieży i siatkę na wlocie z tyłu - nie chciałem za bardzo kombinować, bo i tam mało będzie widać:) A przez to, że jest pochylony, nawet nie musiałem kół po
knoor - @MudrzynKamil: Model jest tamiyi, złapałem na olxie za niewielki hajs z myślą...

źródło: comment_5KLiyou1gxtwVTDgV1Tw3hjjnAAY9OnF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MudrzynKamil: No, ja zacząłem jakoś rok temu właśnie, też od t-34. Mam plan, żeby jak już skończę grzebanie przy tym, wrzucić na mirko obydwa żeby było widać jaki progres udało się zrobić przez ten czas :)
  • Odpowiedz
@MudrzynKamil: Odpowiem za parę dni, bo sam mam ten dylemat;) W dużych ilościach najlepsza będzie żywica dwuskładnikowa, ale widziałem też, że ludzie używają wikolu - a mi jeszcze chodzi po głowie po prostu namalowanie płytkich kałuż w niektórym miejscach
  • Odpowiedz