Wpis z mikrobloga

Warszawskie mirki, na Bemowie w #warszawa warto wynająć stancje? Ceny dość atrakcyjne ale obawiam się, ze przez hałas od samolotów okolica mało ciekawa
  • 29
@alxnr: moje doswiadczenia z ostatnich 4 lat na bemowie są takie, że bardziej niż samoloty przeszkadza huk z ulicy nonstop (okna mieszkania są skierowane w jej stronę), a ogólnie okolica spoko pod względem punktów usługowych, lasu jak ktoś lubi, blisko też bazarek
@fiscisgisdis huk z ulicy za specjalnie przeszkadzać nie będzie, u niebieskiego nauczyłam się spać przy takim hałasie, tylko tych samolotów się obawiam. Najwyżej będę koczować pod blokiem do pierwszego samolotu XDDD
@alxnr: mieszkam w tym miejscu co podałaś już ponad 4 lata i na hałas samolotów nigdy nie zwróciłem uwagi, fakt hałas od ulicy może przeszkadzać, ale jak na warszawę wg mnie jest to bardzo ciche miejsce, świetnie skomunikowane no i pod nosem wszystko co potrzeba. Co do lotniska na powstańców to startują/lądują tam tylko małe jednostki, w tygodniu rzadziej, częściej w weekendy, ale przy takiej odległości nic raczej nie będziesz słyszała,
@paral a orientacyjnie o której godzinie jest największy "ruch"? Mam dobry dojazd do pracy z tamtej okolicy i chyba bym celowała w te stancje ale wolałabym "sprawdzić" okolice zanim wykopie się na rok lub dłużej xD
@zapster ale właśnie dojazd do pracy mam świetny a to i tak mieszkanie na plus minus rok, do czasu kupna i remontu własnego xD a nie ukrywam, że przez rok będę żyła jak robak, żeby oszczędzić jak najwięcej więc nawet długi dojazd do centrum nie stanowi przeszkody