Wpis z mikrobloga

  • 0
Warszawskie mirki, na Bemowie w #warszawa warto wynająć stancje? Ceny dość atrakcyjne ale obawiam się, ze przez hałas od samolotów okolica mało ciekawa
  • 29
  • Odpowiedz
@alxnr: W takim razie na Twoim miejscu zdecydowałabym się na tą stancję. Dojazd to wielki plus a skoro to tylko rok to z samolotami wytrzymasz :) Każdy jak widać ma własne doświadczenia, ja nie zwracam aż tak mocno uwagi na samoloty jak na ruch z ulicy albo eksplodujące tłumiki w środku nocy, ale mieszkam kawałek dalej niż Radiowa
  • Odpowiedz
@alxnr: ten artykuł to wyrzuty jakichś świrniętych aktywistów. Na Bemowie ruch samolotów jest w normie. Nic nie przeszkadza.
Nawet jak był ten remont pasa i latały centralnie nad moim blokiem to będąc w mieszkaniu ich nie słyszałem. Tylko jak byłem na parkingu. Ja bym się nie przejmował bo według mnie osoby narzekające albo mają jakąś nerwicę albo nadzwyczajny słuch XD
  • Odpowiedz
@alxnr: No to możesz chwilę tam posiedzieć i poobserwować, ale od zakończenia remontu pasa nie wiem kiedy ostatni raz widziałem tu jakiś samolot xD Myślę, że nie zauważysz tego, serio
  • Odpowiedz