Wpis z mikrobloga

Kolejne potężne #rozdajo do testów - tym razem zestaw podróżny w rewelacyjnej jakości - idealny na wakacje, wypad weekendowy czy do codziennego użytku, czyli:
- ładowarkę stacjonarną LA-03 kompatybilna z QC 3.0 lub ładowarkę samochodową SA-06 na dwa porty lub ładowarkę samochodową SA-05 na jeden port*
*do ładowarki na jeden port dorzucimy rewelacyjny Rodzielacz gniazda zapalczniki SA-024
- kabel do ładowania 2 w 1 micro i typ C w oplocie lub pojedynczy z naszej oferty kabli usb

1. Zaplusuj wpis
2. Czekaj na Wyniki w poniedziałek g. 10:00
3. Zielonki mogą brać udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoba, którą wybierzemy wskaże jaki zestaw potrzebuje na PW, a po kilku dniach będziemy prosić ją o ocenę i obiektywną recenzję produktów ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ps. Czy jesteście za takimi wykopowymi testami? Podobają się one Wam?

www.savio.net.pl/produkty - nasze produkty

#wykopowytest
SAVIO_multimedia - Kolejne potężne #rozdajo do testów - tym razem zestaw podróżny w r...

źródło: comment_NX9xLlMxOfNmirnxXXVccBzzrI8g2WPI.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SAVIO_multimedia: wydaje mi się, że rozdajo + opis/test osoby wygrywającej to bardzo dobra forma reklamy, więc nie rezygnujcie z tego ^_^ Dzięki tym akcjom wiem, że będę kupował Waszą klawiaturę niedługo
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: to ma być zestaw na podróż? Rozgałęźniki na 3 wejścia? To podróż do pobliskiego sklepu, czy co? Jak w taki pitu pitu rozgałęźnik mam wpiąć:
1. kamerę przednią
2. kamerę tylną
3. ładowanie do telefonu
4. ładowanie do nawigacji
5. ładowanie do janosika /
  • Odpowiedz
Mam szefowa ktora jeszcze nigdy nie miala kabla do iphona dluzej niz miesiac hyhy od oryginalnych przez zamienniki po aliexpress


@gomezikpl: no niestety, kradną strasznie :(
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: Od czasu do czasu sporo podróżuję z żoną - częstym rozwiązaniem jest ładowarka wpięta jako zapalniczka i drugi kabel podłączony do USB, który to zwykle się łamie/przeciera dość szybko jeśli nie jest dobrej jakości, więc test w ciężkich warunkach. Wtyczki mają zwykle dwie podstawowe wady - słabo wykonana wtyczka do telefonu (luzuje wejście albo kabel luźno lata i się rozłącza), a drugą jest czy stabilnie siedzi wtyczka w gnieździe.
  • Odpowiedz
  • 1
@SAVIO_multimedia O ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie rozglądalem się za takim rozdzielaczem, przydałby się bo ilość mobilnej elektroniki w samochodzie wzrosła, a gniazdo tylko jedno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia jak ustosunkujecie sie do zarzutu marnej jakości produkow? Kupiłem Wasz transmiter bluetooth chyba w media markcie, wybralem najdrozszy jaki byl czyli Savio, cos okolo 90 zl. Piszczy przy dodawaniu gazu, pyka w glosnikach wraz z kierunkowskazami i ogolnie reaguje zakłóceniami na każdy przycisk w aucie... sprawdzilem w trzech autach, w Audi TT, Audi A8 i Peugeocie 208. Za każdym razem te same objawy. 90 zł...
  • Odpowiedz
@terrarek: o jakim transmiterze mówimy dokładnie? Czy jest możliwość, żebyś go Mirku wysłał do nas na serwis? Przez internet ciężko powiedzieć co jest nie tak, bo nie znamy tematu. A co do ceny 90zł to nie wiem po ile sprzedają to sprzedawcy my mamy niższe SRP na nasze transmitery :) na ceneo też nie ma takich cen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po to dajemy 2 i
  • Odpowiedz