Wpis z mikrobloga

@JaKuBeK23: jak chodzilem do techbazy to mialem praktyki chyba w 2,3 i 4 klasie? O ile dobrze pamietam, w szkole raz w tygodniu na szkolnych warsztatach. Oczywiscie syf, technologia z 1986 roku przedstawiana jako HI TECH. NAJNOWSZE DZIELO XD
Chyba w 3 klasie byly praktyki co trwaly caly miesiac (maj), moglem sobie wybrac miejsce gdzie mnie wezma albo isc do warsztatu ktore wspopracowaly ze szkola. Poszlismy z ziomkami do jakiegos serwisu
@JaKuBeK23: noo wesolo bylo, tesknie za tymi czasami. Ziomki, no stress, kasy nie bylo ale nie byla potrzebna. Barszczyk w plastikowym kubku za 1 zł i longer z mikrofali (bulka z makro i tani kotlet xD) za 3 zl na szkolnej stolowce. Wychowawca na kazdej wycieczce #!$%@? ze trza bylo go prowadzic xD A teraz, ehh
Mimo ze czlowieka na wiecej stac i wiecej moze to juz nie to samo. Ojciec
  • 0
@Messix czytając toaz mi sie morda usmiechnela () od września do technikum będę chodził. Mam nadzieję że też będzie fajnie, część klasynuz poznałem i narazie są zajebisci, a jak to będzie wyjdzie w praniu. A jak oni okażą się #!$%@? to zostaje mi moją eklia z którą zapierdzielam od 1 klasy podstawówki :D
@JaKuBeK23: jaki kierunek?

Technikum to najlepsze lata, czlowiek juz dojrzewa, nie jest gimbusem, zaczyna kumac rozne rzeczy (chociaz i tak jest glupi ;]) pojawiaja sie ziomki, laseczki, pod koniec osiemnastki, imprezy, wyjazdy, ehh
Bedziesz sie #!$%@?, ze szkola, ze to, ze tamto, ze kartkowka z pszyry, ze kaza jakies #!$%@? sprawozdania robic czy projekty, pocomito ;] ale jak nie jakims przegrywem/stulejarzem co sie boi ludzi ktorych na wypoku sie gloryfikuje to
Messix - @JaKuBeK23: jaki kierunek? 

Technikum to najlepsze lata, czlowiek juz doj...

źródło: comment_7zEhGTELicNRLwRRtB13sc9ijU7zL1xt.jpg

Pobierz
  • 0
@Messix teleinformatyk, a jako że mam dziewczynę i paczke znajomych to raczej przegrywem nie jeste, więc może to będzie dobry okres w życiu, szczególnie że mam rozszerzenie esportowej więc będę miał lekcje z napierdziela ja w gierki :D
@JaKuBeK23:

No to w takim na pewno bedzie inaczej niz u mnie, wiadomo ze rozni ludzie ida do samochodowki a inni do teleinf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mysle ze bedzie dobrze
I ta dziewczyna w wieku 16 lat () ciekawe ile ich sie jeszcze przewinie, mimo ze wydaje sie ta jedyna (a moze i tak zostanie? (ʘ
  • 0
@Messix no z tą dziewczyną właśnie teraz słabo będzie bo musi wyjechać do Niemiec na rok ponad z rodzicami, i wprowadzi się do mnie może dopiero po 18 (ma 17).
Aktualnie u mnie nocuje bo stwierdziła że musi ze mną więcej czasu spędzić :D

A że szkoła to będzie jak bedzie, jak spoko to fajnie, jak chuyowo to w wieku 18 lat mogę ją jebnac, (nie chce ale wiadomo) bo mam wujka
@JaKuBeK23: Sam w tym roku skończyłem teleinformatyka. Jeżeli chodzi i praktyki to spróbuj na własną rękę poszukać, moje ze szkoły to był miesiąc wklepywania danych w excela więc tak średnio. I skończ tego teleinformatyka bo nawet po technikum samym jest całkiem sporo ofert pracy (przynajmniej w wwa) i pamiętaj, że jak będziesz miał szansę robić jakieś kursy ( ze szkoły) za darmo czy nawet za połowę ceny to rób bo z