Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc Mireczków i Mirabelek żyjących w kraju wiatraków.
Zamierzam niedługo przeprowadzić się do #holandia , czas na #emigracja , bo półtorej roku w Polsce mnie coraz bardziej niszczy. Mam załatwione mieszkanie i pracę, ale martwi mnie długie czekanie na numer BSN, konto w banku i elektorniczny podpis. Słyszałem że może to trwać do trzech tygodni, a taki długi okres czasu bez pracy mocno odbije się na moim i tak małym budżecie. Jak to wyglada faktycznie, czy numeru BSN nie da się uzyskać od ręki? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiem że spotkanie można umówić telefonicznie będąc jeszcze w Polszy. Ile €€€ wydajecie tygodniowo na życie? Odejmując już czynsz . Jak dużo pieniędzy wydajecie tygodniowo na jedzenie ? Jak drogie są inne rozrywki? 10 za pakiet to dalej aktualna cena? Jadę do wujka którego nie widziałem 6 lat i jest tak samo pokręcony jak ja wiec na pewno skończy się piciem, stad moje pytanie jakie ceny są za alkohol, fajki? Tytoń do skręcania? Przepraszam za mało czytelny post i zapewne pełen błędów, ale jestem w srogim i złym jednoczenie stanie. Schodzę z opiatów na buprze, pregabie, pojedyncze klony i alkohol. Jutro będzie sądny dzień bo to będzie 3 czyli u mnie najgorszy, ale damy sobie radę. #narkotykizawszespoko
  • 13
@bigb00m: Ja wyjeżdżam za 2 tygodnie od razu mam załatwiać BSN na miejscu w dzień podpisania umowy i rozpoczęcia pracy, więc na pewno da się w 1 dzień. Chyba, że u mnie przymykają oko na ten proceduralny miesiąc i mogę pracować od zaraz ¯\_(ツ)_/¯
@bigb00m: już mam umówiony termin od 2 tygodni na rozmowę końcem sierpnia i nie wiem jak to dalej wygląda czy przydzielają od razu czy się czeka. Ale wydaje mi się, że w dzień rozmowy o BSN wydają go od razu skoro zaczynam pracę z dnia na dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam rozumieć, że Ty po prostu nie masz tego umówionego terminu i właśnie na termin się
@Anaheim jeśli nie masz terminu, możesz go zrobić sam. Wpisz w Google afspraak gemeente + nazwa miejscowości. Jak masz termin bsn dostaniesz od ręki. Możesz w gminie "kupić" za kilkanaście euro taki niby ładny zielony dokument z tym numerem. Jak nie potrzebujesz to dostaniesz go na zwykłej kartce z twoimi danymi
@rebahr: Nie będę dojrzałem do rzucenia oxycodonu i to właśnie robię. Nie chciałem popełnić błędu i jechać tam na skręcie i zdychać tydzień dwa. Więc dlatego teraz suplementacja i schodzę sobie w miarę przyjemnie. Uwierz mi że już w życiu spróbowałem większości narkotyków i nie mam żadnej chęci na cokolwiek. No może jakiś bacik do zapalenia po pracy, a tak to używki mam w dupie