Wpis z mikrobloga

Taką o to otrzymałem prośbę o wycofanie oferty licytacji.
Oczywiście w treści przedmiotu napisane, że jeżeli nie jesteś pewny, czy chcesz kupić ten przedmiot (miałem podobne sytuacje w przeszłości), to nie licytuj. Rozumiem, że każdemu może coś nagłego niespodziewanego wypaść, ale chyba savoir vivre nakazywałby o tym wspomnieć, a nie wpisać jako uzasadnienie jakieś "-".

Zaczynam się co raz to mniej dziwić zachowaniu niektórych sprzedawców, skoro napotykają na kupujących, którzy nie szanują ich czasu i pieniędzy.

#allegro
Furox - Taką o to otrzymałem prośbę o wycofanie oferty licytacji. 
Oczywiście w treś...

źródło: comment_lvV4gmmk80RJ7kn97UVK8NbJDr3Na4zL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Furox:
Ziomuś, ja parę miesięcy temu sprzedawałem laptopa licytacja + "kup teraz" trzy razy. Za pierwszym razem jakaś babka kupiła przez kt, po czym na drugi dzień zadzwoniła że się pomyliła i odwołuje. Za drugim razem kupił przez kt jakiś ziomek, który napisał maila "proszę o szybką wysyłkę" po czym przez tydzień nie wpłacił kasy. Na maile nie odpisywał a jak zadzwoniłem do niego to najpierw złapał 5 sekund zawiechy
  • Odpowiedz
@smk666: prośba o szybką wysyłkę oraz brak wpłaty to teraz jest już normalna praktyka. Albo zakup w poniedziałek i w wiadomości do sprzedającego "proszę o szybką wysyłkę w środę wyjeżdżam i nie będę miał możliwości odbioru", oczywiście wpłata nie następuje nigdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smk666: Współczuje, sam już kiedyś miałem sytuacje, że kupujący po zakupie nie wysyłał pieniędzy, a kontakt był zerowy. Odwoływać oferty też mi się już zdarzało, ale zwykle ktoś poświęcał choć trochę czasu na uzasadnienie nawet jeżeli to była bajka. Nie był na tyle bezczelny, aby napisać mi po prostu jakieś "-".

Uzasadnienie jednak wpadałoby napisać, bo w końcu zmarnowało się czyiś czas i pieniądze.

Tym bardziej mnie ta sytuacja zirytowała,
  • Odpowiedz