Wpis z mikrobloga

  • 113
Wykańczam właśnie coś, co już od dawna chciałem mieć u siebie w sklepie.
Są tu jacyś fani #wikingowie #vikings ?

Przedstawiam "tego który pokazuje drogę". #vegvisir

Pominę po cichu fakt, że źle wymawialem słowo Vegvisir i dopiero pisząc ten wpis sprawdziłem wymowę (Vegg-vee-seer) ale to nie zmienia faktu jak cholernie lubię ten motyw, zaś to, że do dzisiaj do końca nie wiadomo co tak naprawdę oznaczał i roztacza tę cudowną tajemnicza otoczkę... No cóż, tylko przypieczętowało moją decyzję żeby go zrobić. Teraz cała partia schnie a pierwszy wyląduje... U mnie przy kluczykach od auta bo robię takie rzeczy a u mnie straszna bida ;D

Jak Wam się podoba taki motyw jako #brelok czy #wisiorek?

Właśnie leci do mnie cała partia moich nowych wymysłów która realizuje moja koleżanka z rodzinnego miasta i nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać, bo przesłałem jej pełno dziwnych projektów ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czekajcie na nowości, bo znowu będzie tego trochę ;) #rozkminkrzaka #rekodzielo
bkwas - Wykańczam właśnie coś, co już od dawna chciałem mieć u siebie w sklepie. 
Są ...

źródło: comment_wY8me8TAJwYapZfSzo69FuwCyHfdNavs.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Cedrik będzie dostępne u mnie na stronie www.bido.com.pl ale dopiero za twą tygodnie, gdy wrócę z targów, bo szykuje właśnie asortyment do sprzedaży na miejscu
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Wiem, to bardziej zbliżone do pogańskich symboli, np. Rąk Boga w połączeniu z kołowrotem. Ale nie zawsze trzeba idealnie wszystkie kreski odwzorowywać by było naszym symbolem czegoś.
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: no tak... w linku:
"The Huld manuscript was compiled during the nineteenth century[2] – about eight centuries after the end of the Viking Age." (...)
"In the case of the Vegvisir, there’s no evidence whatsoever that it was known or used during the Viking Age or earlier. It’s possible that it was indeed known and used during that time, but it’s at least equally possible that it was imported
  • Odpowiedz