Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: A ile płaciłeś za polecenie serwisu samochodowego czy instrukcję obsługi do Baseusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbym chciał płacić to wziąłbym radcę prawnego, specjalizującego się w tej tematyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ile płaciłeś za polecenie serwisu samochodowego czy instrukcję obsługi do Baseusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@husky83: a czemu miałbym za to płacić?

Jakbym chciał płacić to wziąłbym radcę prawnego, specjalizującego się w tej tematyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czyli szukasz speca od zagospodarowania, który za darmo Ci udzieli porady, za którą normalnie byś zapłacił xD
@Adams_GA: Równie dobrze mogę iść do urzędu do odpowiedniego działu i zapytać na miejscu - nadal bezpłatnie, jednak znając nasze urzędy, tam mogą mnie wprowadzić w błąd (żeby mieć jak najmniej roboty)...
Dlatego to pytanie do kogoś kto się tym zajmuje na co dzień, ale nie jego będzie dotyczyła sprawa... A do radcy prawnego poszedłbym po to, żeby mi przygotował już konkretne pisma i ewentualnie znalazł kruczki prawne...
@Adams_GA: oczywiście że mogą, ale prędzej (świadomie) w błąd mnie wprowadzi lokalny urzędnik, który wie, że jak odpowie zgodnie ze stanem faktycznym to narobi sobie roboty (bo będę składał jakieś tam wnioski), więc powie 'nie da się' (i wtedy wniosku składać nie będę), niż urzędnik / spec od tego tematu z zupełnie innego regionu polski, który nie ma powodu do wprowadzenia mnie w błąd...
Inna kwestia - lepiej usłyszeć nawet dwa