Wpis z mikrobloga

Cześć, czy są tu gracze NHL od EA na Playstation 4? W związku z nadchodzącą nową edycją chciałbym rozkręcić całosezonową polską ligę bo ile można grać w HUTa ;) Pomysł mam, myślę, że mogłoby to fajnie wyjść tylko niestety gra jest tak niszowa w Polsce, że nie wiem czy w ogóle się znajdą chętni.

Stąd pytanie czy są osoby zainteresowane uczestnictwem w takiej lidze "na poważnie"? W sensie takie, które grają regularnie w NHL i będą chętnie rozgrywać te powiedzmy 3 mecze ligowe na tydzień przez cały sezon zasadniczy (chciałbym to zrobić od października do kwietnia, tak jak w prawdziwej NHL) no i nie odpuszczą sprawy po miesiącu "bo mi słabo idzie"?

W społeczności PS4 na konsoli założyłem też grupę NHL 20 PL, jeśli będą chętni na uczestnictwo w takim projekcie to poproszę o dołączenie :)
#nhl #hokej #ps4
  • 7
@Simonn23: już mam zamówioną w przed-premierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dołączę do grupy po weekendzie, bo z PCta chyba się nie da.

Co do samej ligi lepiej zrobić krócej (nie znajdzie się pewnie tylko osob), a np. Różnie ps NHL, po Czeska itp.
@GuziQ: z mojego researchu wynika, ze graczy trochę niby jest tylko wlasnie są bardzo...rozsiani :D Dlatego juz teraz zacząłem szukac zeby zobaczyc ile by bylo naprawdę chetnych osob i co z tego mozna ewentualnie wyczarowac :)