Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Twinkle nic mu do tego. Gość ma prawo wyrazić swoją opinię. Tak samo jak uwalić sobie wacka. Ty się triggerujesz jako pierwsza i jak prawdziwy lewak broniący wolności słowa pierwsza uciekasz do wulgaryzmów potwierdzając, że wolności słowa nie ma. Elo
  • Odpowiedz
wytatuowany Adam jest całkowitym zaprzeczeniem akceptacji. Pitolił coś o super karierze i ściemniał, że jest terapeutą/tatuatorem/motywatorem/innym ważnym człowiekiem gdy wszyscy wiedzą, że przed wytatuowaniem się na czarno pracował w biedrze w Poznaniu. Żadna ujma, ale po co ściemniać? Po wytatuowaniu wyjechał do UK mieszkać z przyjaciółką xRonix, która po pewnym czasie miała go dość, wrócił do pl, ale z jego kwalifikacjami i wyglądem pozostało mu straszyć odbytem na roksie
  • Odpowiedz
@DulGukat: porównywanie świadomych ludzi którzy sie tatuują i robią ze swoim ciałem co chcą do schizofreników. Bordo jednak zobowiązuje do wąskiego światopoglądu.

Jak ktoś sobie ją całą wytatuuje, poprzebija tunelami, kolczykami i czym tam jeszcze, to tak jakby nie chciał być sobą.

Może ktoś właśnie tak widzi siebie, jak ktoś zapuszcza wąsy/brode to też chce ukryć siebie? albo w przypadku wykopu jak robi sobie przeszczep włosów xD
  • Odpowiedz
@Twinkle: a cóż się tak rzucasz XD nie obchodzi mnie co robi, to luźny informacyjny komentarz szeryfie
Idź zrób parę głębszych wdechow i wydechow, zdrowsza będziesz

  • Odpowiedz
@DulGukat: Czytałem opis tego co on zrobił usuną pitoka, jajka sutki, pępek i układ moczowy (takie info w necie). Jak on leje. On musi lać na siedząco, ciekawe czy od czegoś takiego nie ma ciągle infekcji.
  • Odpowiedz