Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMaglev:

A jeden taki Sekuła Karol, to się, k---a, wszędzie chwalił, że się, k---a, niczego nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj siedziałem: „Jak to, Karolku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A papieża?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by z-----ł Ojca Świętego. Mówię: „A jakbyś dziecko byś miał?” To on mówi, że by dzieciara wziął i
  • Odpowiedz
@DulGukat: kurde coś w tym jest co piszesz. Możliwe, że za X lat ktoś powie, że schizofrenia to nie choroba, ale naturalność i nie należy tego leczyć.
  • Odpowiedz
@DulGukat: Nie dostaną żadnej pomocy. Wcześniej czy później poleci samobój i po temacie. Ale najbardziej bawią ludzie co mówią:"TO JEGO SPRAWA KWIIIII, JAK MU ZE SOBĄ DOBRZE TO CO SIĘ P------------Z KWIIII". Tylko że jak widać nie jest mu ze sobą dobrze xD
  • Odpowiedz
oburzacie się życiem, które was nie dotyczy. znowu :)


@teoriastrun: Mamy wolność słowa i jeśli uważamy czyjeś dziwactwa za debilizm to możemy o tym otwarcie mówić i c--j ci do tego mirabelko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro ich ciało - ich sprawa, to nasze zdanie - nasza sprawa.
  • Odpowiedz
@PanMaglev tak się śmiejecie, że o typie nikt nie pamięta, ale jego morda regularnie lata na Mirko, czyli jednak wszyscy pamiętają xD nawet już jego imię i nazwisko mi się wryło w głowę
  • Odpowiedz
  • 1
@PanMaglev Zawsze mnie zastanawia gdzie tacy ludzie pracują kto ich chce zatrudnić, dział kadr musi być mega zaskoczony cv z taką mordą tacy ludzie muszą pracować zdalnie innej opcji nie ma xe
  • Odpowiedz