Wpis z mikrobloga

@krabozwierz co ? XD ale ja mieszkam na wsi xD kupiłem bo jak gdzieś jadę np. nad zalew( mam jakieś 5 km od domu ośrodek wodny) to chce przyczepić do słupa i sobie pochodzić i potem wrócić po rower i do domu. Plus taki że można z kulturą napić się piwa i prawa jazdy się nie traci bo zakaz na rower mogę mieć xD
@susuke15 Nie chodziło mi o to, że źle, że kupiłeś :). Bardzo dobrze, że kupiłeś, ale to niestety żadna gwarancja nie jest. Najlepiej by było, jakby można postawić rower, niczym go nie przypinać i nikt by go nie ukradł :(. Trzymam kciuki, żeby nikt ze szlifierką w takim razie nie podchodził :D
@susuke15: Pamiętaj że wystarczy zaczepić ulocka do tylnego koła wewnątrz tylnego trójkąta żeby zabezpieczyć i koło i ramę. A linką można przypiąć przednie lub siodełko jak jest wystarczająco długa
@adekad lepiej kupić raz drożej i mieć kilka lat spokoju . Sam widziałeś na filmiku że jednak ciężko się otwiera. I jeśli złodziejowi się nie uda w ciągu kilku sekund to odpuści i poszuka innego który nie ma tak dobrego zabezpieczenia