Wpis z mikrobloga

@BeCometA: Nop właśnie cos jest nei tak. Raz używałem tej giełdy i to z apki mobilnej jakis rok temu. Miałem jakiegos shita i chciałem go zamienicza BTC. Nie mogłem wpisać nic swojego, tylko te idiotyczne przyciski były
@BeCometA: Nie używam tego. Nie macie fiata. Za to chciałem używać waszej Jersey, ale płynności brak i ten idiotyczny start z wielkimi opłatami. Teraz je obniżyliście do końca 2019 - wow...
Sorry. Nie widze sensu żeby używać jakiejkolwiek Binance, wiele innych giłd jest dla mnie duzo lepszych i tańszych.
Jeszcze ostatnio zamieniałem ferviemu pewne coiny na bittrexie na BTC, to przy okazji wyszło że na Binance macie fee 50k sat za
@BeCometA: aaa i ostatnio zrobiliście jakieś promo na Jersey zza e się dostaje coś za rejestrację. Bardzo fajnie. Szkoda że ci którzy jako pierwsi wcześniej się rejestrowali są olani...
Podobne zachowanie do sieci komórkowych. Nowym abonentom zajebiste promocje. Stałemu użytkownikowi się nie należy bo po co? Temu który jako jeden z pierwszych się rejestrował kiedy nie było żadnego ruchu to się nic nie należy...