Wpis z mikrobloga

Hej anonki, studiuje na pg i we wrześniu czekają mnie 2 poprawki. Po 1 semestrze mam 0 długu ECTS, a teraz mogę zgarnąć aż 14. Czy dostanę się na kolejny rok jeśli u----e oba poprawki? #pg #wydzial #mechaniczny #gdansk #ects
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@keck_PL: Ty się ucz, masz jeszcze miesiąc, a nie już się orientujesz co się stanie jka ujebiesz XD, niezła wiara w siebie
  • Odpowiedz
@keck_PL:
A nie szybciej i wiarygodniej sprawdzić w regulaminie studiowania?
Bo wiesz, ja Ci mogę odpisać "Pewnie! Dostaniesz się na kolejny rok, śmiało ujebuj, nic się nie stanie", ale na ile rzetelna jest taka porada anona z internetów?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Polinik W regulaminie napisane jest, że dopuszczalny dług to 12 ects, jednak mam typka na studiach, którego przepuścili z 18 ¯_(ツ)_/(jest na wydziale chemicznym). Dlatego wolę się zapytać
  • Odpowiedz
@keck_PL:
A. To śmiało ujebuj, nic się nie stanie, przyjmą Cię i nie będą robić problemów.
Możesz mi zaufać, jestem totalnie obcym randomem z internetów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@keck_PL: Jak dawno temu studiowałam na chemicznym to czasem przepuszczali z punktem czy dwoma więcej, ale wymagało to składania dobrze uargumentowanych i ładnie napisanych wniosków, łażenia i proszenia. Też prawda, że zależy jaki to był przedmiot. Lepiej po prostu zdać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@keck_PL specjalnie tak robią żeby 2 najważniejsze przedmioty miały ponad 12 ects, nie można uwalić obu. Wtedy papiery o ios, spadasz rok niżej, ale robisz do 5 przedmiotów "awansem". Niektórzy byli w stanie wrócić z iosa na normalny tryb studiów.
  • Odpowiedz
@keck_PL zależy jaki wydział, ale tak jak piszą wyżej, w najgorszym wypadku awansem robisz następny semestr (wiąże się to z chodzeniem po prowadzących i pytaniem ich czy możesz) i "powtarzasz" ten gdzie masz lekko ponad 12 ECTS na kolejnym semestrze też awansem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@intires98 Zdałem jedno z dwóch i mam 7 ects długu.
Ponoć dopiero od 17 nie wywalają ale od 12-16 masz szanse na IOS'a lub dostajesz dziekankę
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz