Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć żonie, że kupiłem drugą drukarkę 3d?
W zeszłym tygodniu powiedziałem, że nie mamy kasy na kolejne buty dla niej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: Zrób coś miłego, bardzo miłego, czego zazwyczaj nie robisz, i rób to prze kilka dni.
Dla przykładu: [Jeżeli tego nie robiłeś bez powodu wcześniej] kup jej kwiaty, tak bez okazji, i mówiąc, że ją kochasz jej je daj. Za dwa dni znów kup jej kwiaty i powiedz, że to za to, że jest itp. Za kilka dni znów kup.
I teraz magia - ona, po konsultacji z koleżankami i
  • Odpowiedz
tak bez okazji, i mówiąc, że ją kochasz jej je daj. Za dwa dni znów kup jej kwiaty i powiedz, że to za to, że jest itp. Za kilka dni znów kup.

I teraz magia - ona, po konsultacji z koleżankami i poradach internetowych "znawczyń" dojdzie do jedynego słusznego wyjaśnienia Twojego zachowania - nie ma innego wytłumaczenia jak to, że ją zdradzasz. No i nie ma jak się przyczepić, za kwiaty awanturę?
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: właśnie chciałam doradzić, żebyś jej po prostu powiedział. A z tymi butami to też możecie pogadać, jeżeli uważasz, że poważnie ma problem. Tylko serio faceci, uwzględnijcie, że nam na prawdę jest potrzebne więcej par i niektóre buty nosimy bardzo rzadko, bo pasują np tylko do 2ch sukienek. Ale przez to jak wiele różnokształtnych rzeczy jest w damskiej garderobie i jak szerokim spektrum kolorów operujemy, może się zdażyć, że do
  • Odpowiedz
@NekoMiko: dzięki za rady, ale wpis był bardziej żartobliwy, na szczęście bardzo dobrze trafiłem jeśli chodzi o żonkę. Butów i torebek nigdy nie odmawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tylko skomentowała, że fajniejsza ta nowa, bo cichsza i mniejsza od poprzedniej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz