Wpis z mikrobloga

@SopranosSyndrome: tak, tak
najlepsze gta w historii w sensie totalnie wykastrowane z elementow rpg ktore byly w san andreas xD brak samolotow i mapa ograniczajaca sie tylko do terenow miejskich
juz nie chce nawet wspominac o zadaniach ktore ograniczaly sie do

> pojdz tu

>zabij wszystko co sie napatoczy

> wroc do quest givera

nagle fani dostali GTA5 aka san andreas HD i #!$%@? 4 najlepsza xD
ale nie specjalnie mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SopranosSyndrome: Wspominam czwórkę zajebiście, ale jak jakoś na początku roku sobie zainstalowałem z zamiarem popykania to po kilku misjach stwierdziłem, że to w tym momencie gówno i nie chcąc psuć sobie wspomnień odinstalowałem.
@SopranosSyndrome: Podbijam. Ogrywał teraz ponownie i kuźwa IV ma niesamowitą ilość szczegółów w porównaniu do V. Feeling strzelania, styl jazdy oraz choćby uszkodzenia samochodu są 100 razy lepsze niż w V. Optymalizacja dalej kuleje bo gra na Ryżu 5 2400g + GTX1060 6GB na wszystkim ULTRA potrafi w nocy z dynamicznymi cieniami spaść do 30 fps ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki BFV chodzi na wszystkim ultra 70-100
@SopranosSyndrome: W 2010 kupiłem sobie peceta, który i tak miał problemy z tą grą i po kilku godzinach grania tekstury nie nadążały z ładowaniem. Instalowałem patche poprawiające wydajność i w efekcie miałem popsuta wodę. Ale to była dobra gierka. Długo na nią czekałem, od pierwszego trailera. Potem pamiętne problemy z instalacją na pc i całe poradniki w sieci. Próbowałem nawet odpalać grę przed nowym kompem na GF 6600gt. O dziwo gra
@SopranosSyndrome: @bolec_po_boku: Co ludzie mają z tą wybitnosicą fabuły w GTA 4.
"GTA 4 miało najlepsza fabułę, bo Nico porównywał życie w USA do wojny. To było głębokie, wiem, bo grałem jak miałem 11 lat" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Historia jak w każdej innej części. Główny bohater zabija po kolei wszystkich bossów w okolicy, po drodze jak zwykle ktoś się okazuje zdrajcą. A zakończenie? Jeśli olewało
@SopranosSyndrome:
- jedyny dostepny teren to miasto, ktore ma ledwo jedną w miare ciekawa wyspę (środkową, manhattan). Nawet vice city umialo wiecej zrobić ze swoim terenem.
- stylistyka nudna jak flaki z olejem, wszystko szare i sprane. Gta to nie gra artystyczna tylko piaskownica a szaroburosc przez nascie albo kilkadziesiąt godzin gry tylko brzydzi
- fizyka jazdy byla tak #!$%@? ze fani kilkukrotnie naprawiali ja patchami. Jest 999 wersji sterowania teraz