Wpis z mikrobloga

@Carguy: przeciez to co masz w tych komentarzach to jest jakas wizualizacja zrobiona przez wirtuoza grafiki komputerowej. Pokaż prawdziwe zdjecia dworca, ktory istnieje i ktory faktycznie jest przykladem na to, ze ten z Warszawy nalezy wyburzyc, bo "tu i tu zrobili lepszy" i ktory po czasie nadal wyglada dobrze. Kazdy nowy dworzec, ktory teraz buduja wyglada po czasie jak kupa nieszczescia - przykaldowo dworzec Katowicki - na peronach pelno gum poprzylepianych
@jablkawmasle: co do samej galerii - coz, na wizualizacjach ona tez wygladala dobrze a co zrobili? Nie jest ona juz az tak ladnie oswietlona i doswietlona, jasna. Przed saamym juz wejscie na dworzec(od strony pl.Szewczyka) mialy byc ladne fontanny i jakas tam zielen - a co jest? - a no sa zule, smierdzi moczem i autobus..autobus krwiodawstwa najwazniejszy, ktory w zasadzie caly czas wydala z siebie spaliny. I bym zapomniala o
@jablkawmasle #!$%@? nawet twgo nie czytam xD to nie sa grafiki zrobione przez wirtuoza tylko projekty ktore beda wybudowane. Wyburzyc dworzec centralnyi zrobic cos na miare 2 milionowej metropolii ktora skonczyla z #!$%@? komunizmem. Mam nadzieje ze dworzec warszawa glowna ktory buduja/remontuja na ochocie przycmi chociaz troche to gowno
#!$%@? nawet twgo nie czytam xD


@Carguy: xDDD. To jak są projekty to pal wroty - na pewno po wybudowaniu bedzie to wygladac iście #!$%@? jak ten dworzec przesiadkowy na Sadowej xD, a po dluzyszm czasie badzie tam taki sam syf jak jest na dworcu glownym w Katowicach. Twoje argumenty przejawiające nienawisc do komunizmu są za malo merytoryczne w mojej rozmowie ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak kiedys
@jablkawmasle ale #!$%@? jakie argumenty, nie podoba mi sie to niech #!$%@? w kosmos albo niech sie ktos tam wysadzi xD nikomu sie to nie podoba, sa tylko pojedyncze jednostki takie jak ty ktore maja jakis sentyment, nw ruchal cie ktos na ktorejs lawce tam czy co xD paskudstwo i tyle, do wyburzenia, dach przecieka przy wejsciu do zlotych, przy obu #!$%@? wejsciach xD meneli dookola pelno, #!$%@?, kible #!$%@?, zimne i