Wpis z mikrobloga

  • 0
@jablkawmasle i ten #!$%@? dach #!$%@? xD plaskie gowno wsrod wiezowcow #!$%@? xD gdyby to byl chociaz dworzec ala ten w bielsku bialej, albo we wroclawiu to ok, bylby ladny kontrast, a tak to co, gowno X D
  • Odpowiedz
@Carguy: no na pewno, #!$%@? xD. Jak wybuduja nowy dworzec to dach nie bedzie juz do konca swiata przeciekac i nie bedzie meneli - wyjdz z tego matrixa typie xD. Predzej, czy pozniej i tak sie tam zrobi gnoj. To nie Rosja, ze Ci jebną marmury na sciane, bo tak chcesz..#!$%@?ą betonu i tyle bedziesz mial tej swojej "surowosci". #!$%@? z tymi wiezowcami - dworzec byl tam pierwszy i to
  • Odpowiedz
@Carguy: #!$%@? mam w ten dworzec w Wawrszawie - tylko mnie boli, ze wydają moje ciezko zarobione pieniadze na jakies dworce, ktore i tak nie polepsza sytuacji w tym obsranym gownem wojewodztwie - zamiast zostawic to co jest i jak sie bedzie juz serio walic to to zaorać i dopiero jakis majstersztyk na miare Twoich snów zbudowac xD
  • Odpowiedz
  • 0
@jablkawmasle wystarczy ze mam jakies minimalne doswiadczenie w urbanistyce i widze jak to gowno wyglada, ty kierujesz sie tylko historia i tym ze to dworzec GŁÓWNY, zero argumentow z twojej strony dlaczego mialby dalej tu stac i straszyc, wiez w wwa jest coraz wiecej, varso rosnie za plecami, obok dzialka pkp rowniez bedzie niedlugo sprzedana, przy mariocie kuriq chce postawić 160m wieze, w miejscu pawilonu emilia tez bedzie 160m niemotyk, zaraz
  • Odpowiedz
@Carguy: lol. Gdzie ja sie kieruje historia? XD ja pisze caly czas, ze mam #!$%@? na ten dworzec, ale mnie boli to, że beda budowac cos nowego za moje pieniadze co za chwile i tak bedzie syfiate i bedzie pelno zuli i tam jakies inne przyklady - ale nie napisalam nigdzie, że nie mozna wyburzuc, bo #!$%@? jakas historia i zabytek xD. A to ponoc rozowe paski są #!$%@? xD...z
  • Odpowiedz