Wpis z mikrobloga

Kocham robić pranie. Ten moment kiedy widzę, że nazbierało się trochę rzeczy do prania, to nieopisane szczęście. Kupuję sobie taki pachnący świeżością płyn do płukania, proszeczek lub płyn do prania wybieram z tysięcy różnokolorowych opakowanek, z radością wkładam ubrania do pralki, nalewam detergenty, wesoło ustawiam program i... zaczyna się ten piękny spektakl () Pralka pobiera wodę i bęben w środku zaczyna się kręcić, oglądam to jak zahipnotyzowana. Po jakimś czasie koniec, wyciągam świeżusie pranie rozwieszam i wszystko jest pięknie. Wspaniale.
Dziękuję.
#oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow #pranie
jebola - Kocham robić pranie. Ten moment kiedy widzę, że nazbierało się trochę rzeczy...

źródło: comment_wBEItN5UOUpG56C5pyYa3CUt0IdPbXvi.jpg

Pobierz
  • 9
@jebola: Jak ja Cię rozumiem () A jeszcze jak jest ciepło i słonko i można rozwiesić pranko na balkonie albo w ogrodzie i w godzinę jest suchutkie ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jebola: mam tak samo. Czasem nawet robię pranko kiedy jest go niewystarczająca ilość xd dziś np. zmieściłoby się jeszcze coś ale brakowało mi tego zapachu w domu. Używam kapsułek, pozdrawiam! Do tego pozmywałem i czuję wewnętrzną satysfakcję, ten dzień nie był stracony!