Wpis z mikrobloga

https://natemat.pl/280829,jacy-sa-wspolczesni-mezczyzni-nie-wszyscy-sa-zli-kobiety-wymagaja-za-duzo

Ten post to najczystszy wylew #!$%@?, hipokryzji, zakłamania i oczywiście zrzucania winy na facetów.

Otóż pewne lochy w wymienionym artykule narzekają że nie mogą znaleźć sobie beciaka z hajsem, że wszyscy jakich spotyka to biedaki, debile i nieudacznicy mieszkający z mame.

Zacznijmy od tego że jest od #!$%@? i jeszcze więcej wolnych facetów którzy są inteligentni, dużo zarabiają a kupno auta i samochodu to nie są dla nich jakieś wielkie nieosiągalne wyczyny bo akurat ich na to stać. Przykładowo ludzie spod znaku #programista15k których w dużych miastach jest pełno. Gdyby lochy naprawdę chciały to znaleźć takiego faceta to banał - piszesz do nich przez socjal media albo przychodzisz np. na jakieś spotkanie czy konferencję IT, możesz nawet kręcić się obok biurowców czy biur. Spójrzmy prawdzie w oczy, tacy faceci zwykle nie są królami towarzystwa i nie narzekają na nadmiar atencji od loch więc możliwość zapoznania fajnej loszki to dla nich zwykle jak wygrać złote kalesony.
Na tinderze też takich facetów są całe pęczki.

Tyle że lochy wcale nie chcą takich facetów bo są dla nich nuuuuudni i niepociągający, „bo ja chcę przystojnego wysokiego dynamicznego oskarka ale takiego żeby też zarabiał 20k”.
A nawet gdyby chciały to przecież korona im z głowy zleci, ich p0lkowata godność zostanie zdeptana „bo jak to tak?! Ja mam wykonać pierwszy krok, pierwsza napisać?! Ja od zawsze mam wpajane że mam tylko leżeć i pachnieć.”

Tym bardziej w artykule widać jak lochy świetnie szukają facetów skoro trafiają na samych dupków i maminsynków. A do nas mają pretensje że nie wiemy gdzie poznać dobre miłe lochy.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #takaprawda #tinder #lochytocoorvy
  • 29
  • Odpowiedz
"Jak podkreśla nie rozumie również, że wymagamy od facetów, by mieli coś na starcie, skoro para może się o to postarać wspólnie. – Jeżeli związek ma przyszłość, to można we dwoje to wszystko zdobyć, a nie czekać na gotowe. Trochę słabo, że mieszkanie i samochód to dla niektórych niezbędne minimum. Można przecież poznać buca z mercedesem albo fajnego gościa bez fury i co, odpada z automatu? – pyta Paulina."

Spotkać taką co
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Osobiście nie polecam nikomu jakiejkolwiek drogi betabuxingu, wygląd = wszystko (no czasami jeszcze lochy kręci charakter badboya/psychopaty ale to nie zawsze). Sooki jak w tym artykule to niemal na pewno typowe lochy które skakały po bolcach oskarków w młodości a teraz nagle oburzone że czas leci a beciaka na męża nie widać.
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: Znaczna część przedstawicielek płci pięknej generalnie nie rozumie jednego a mianowicie wraz z momentem kiedy zaczynasz coraz lepiej zarabiać zaczynasz mieć automatycznie coraz mniej czasu ponieważ nikt nie daje pieniędzy za darmo. Jak wracasz zmęczony do domu po tygodniu pracy to masz #!$%@? w imprezy i spontaniczność bo chce odespać tydzień.
  • Odpowiedz
Zacznijmy od tego że jest od #!$%@? i jeszcze więcej wolnych facetów którzy są inteligentni, dużo zarabiają a kupno auta i samochodu to nie są dla nich jakieś wielkie nieosiągalne wyczyny bo akurat ich na to stać. Przykładowo ludzie spod znaku #programista15k których w dużych miastach jest pełno. Gdyby lochy naprawdę chciały to znaleźć takiego faceta to banał - piszesz do nich przez socjal media albo przychodzisz np. na jakieś
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: białorycerskie xD jeszcze nazwij mnie cuckiem, spermiarzem i normikiem, dodaj że mam ból dupy i wygrasz wykopowe bingo.

Co jest białorycerskiego w uświadomieniu ci, że nie masz racji - komputerowy nerd może zarabiać ponadprzeciętnie, ale wciąż będzie tylko nerdem, nieatrakcyjnym dla większości kobiet?
  • Odpowiedz
@Wolowinka: Nie, temat tego posta jest taki że lochy kłamią i ukrywają swoje prawdziwe wymagania o treści „ma być przystojny, wysoki i pociągający seksualnie i dopiero do tego ma dobrze zarabiać itd.” mimo że w artykule nie ma o tym słowa. Takie wysrane artykuły bezpodstawnie oczerniają facetów i zwalają na nich winę za swoje własne wybory i wymogi z dupy, do których nie chcą się nawet przyznać. To jak ja
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: że artykuł #!$%@? to wiadomo, ale ty mocno zgeneralizowałeś i podciągnąłeś wszystkie kobiety pod swoją tezę, co jest potężnym nadużyciem. Pewnie, znajdą się takie, które tak kłamią. I znajdą się takie, które są szczere. I nie ustalimy jaki % mówi tak, a jaki % mówi siak, bo choć pewnie bardzo chciałbyś móc powiedzieć, że większość kłamie, to nie masz na podparcie tej tezy żadnego argumentu poza "wydaje mi się
  • Odpowiedz
@Wolowinka: Tak jak ty zgeneralizowałeś że pracownik IT = pryszczaty bijący konia w piwnicy nerd.

Większość ludzi w IT natomiast to zadbani inteligentni ludzie którzy mają wiele ciekawych hobby, dbają o zdrowie i pracę zostawiają w pracy.
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: hehe 15k ludzi to na wykopie pełno bo tutaj każdy wymyśla.
W Polsce takie stawki brutto zarabia 2% pracującej ludności. Co na liczby absolutne jest 330 tys.
20% ludności czyli okolo 7,5 mil mieszka w dużych miastach powyżej 200 tys przyjmując że nawet ta połowa tych 2% zarabiających mieszka w tych miastach.
Czyli co 50ty zarabia te 15k brutto.
Więc tych beciakow z jajem licząc że kobiet w dużych
  • Odpowiedz