Wpis z mikrobloga

Witajcie murcy! Ciąg dalszy wpisu z 27 stycznia 2019 roku. A do tego ogromne #rozdajo pod koniec wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/38565603/witajcie-murcy-odwiedziliscie-babcie-i-dziadka-ja-/

Sytuacja jest taka, że otworzyłem firmę i zajmuję się przede wszystkim odnawianiem starych zdjęć. Zrobiłem dziadkom dwie foto-książki. Jedna to cały spis członków rodziny wraz z drzewami genealogicznymi i spisem treści. Jest przedstawiona cała rodzina, co kto i z kim. Druga to spotkania rodzinne, ponieważ dziadek niewiele zdjęć widział z różnych naszych odwiedzin. Szykuje się powoli trzecia książka, bo druga skończyła się na roku 2002, a mamy przecież 2019 rok. W końcu wszystko zostało ogarnięte na cacy i dziadek z babcią otrzymali ode mnie dwie foto-książki z odnowionymi zdjęciami, szachy oraz przenośny głośnik z możliwością słuchania muzyki z karty SD, na którą wgrałem stare szlagiery. Bardzo się ucieszyli z prezentów :) Obie foto-książki łącznie przedstawiają około 600 zdjęć. I...

Tutaj właśnie pojawiam się ja i organizuję #rozdajo dla wszystkich użytkowników, prócz zielonek :) Do wygrania całkowicie opłacona oraz wykonana przez mnie foto-książka do 100 stron dla Ciebie drogi mirku lub mirabelko :) Wystarczy zapulsować ten wpis i w komentarzu napisać mi ciekawą historię sprzed lat. Losowanie kiedy mi się zachce :)

#grafika #retusz #fotografia #zdjecia #photoshop #sztuka #vintage #retro #starezdjecia #fotografia #foto #starefoto #gericontent
geratius - Witajcie murcy! Ciąg dalszy wpisu z 27 stycznia 2019 roku. A do tego ogrom...

źródło: comment_dAKM7l5KFCGpSxaNraAEAHWve4QOaJZF.jpg

Pobierz
  • 5
@chroch: ależ bieda :) Jakbym rozdawał lipnego iPhone'a, to bym miał 3k plusów. Wygrywasz jako jedyny, który napisał posta na temat. Gratuluję! Odezwij się w wiadomości prywatnej :) A ja kończę z pisaniem na mirko, bo to jakaś paranoja.