Wpis z mikrobloga

@lubiacy_beton: Mało kolekcjonerów poluje na nowki, ale jeśli chodzi o nowe to właśnie ten 375. Jeśli natomiast chodzi o używane to 1680 i 1584 z boxami. Cholernie trudne do znalezienia. 1584 udało mi się kupić i na chwile obecna nie ma ani jednej sztuki na świecie wystawionej na sprzedaż. https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?id=3888#T=S&O={"iconly":0} zauważ, że nawet bricklink (sklep dla kolekcjonerów) nie odnotował nigdy ani jednej sztuki na sprzedaż
Pobierz niesfornarita - @lubiacybeton: Mało kolekcjonerów poluje na nowki, ale jeśli chodzi o...
źródło: comment_r6gJXuswwc2pQQo3u0V0d4poUyJ3qVu3.jpg
@niesforna_rita: Ale zaznacz, że 1680 i 1584 to wydawnicze limity ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1584 był z limitowanego wydania a 1680 to w ogóle jakieś homoniewiadomo, bo jest to 1877 ale ma jednego minifiga więcej. A znowu 1584 miał rok później kolejne wydanie pod numerem 6060, które chyba niczym się nie różni i bricklink w ostatnich 6 miesiącach zaliczył nówkę. Ogólnie troche dziwna historia dla mnie. ¯\_(ツ)_/¯
@dedik: To bardziej z moim tatą, bo to on zaczął kupować lego jak mój brat miał 2 lata w 80 latach :) i od tamtej pory kupował i składał i tak cały czas. Ja odziedziczyłem po nim kolekcje i zacząłem kupować dodatkowo w nowki z tamtych lat ;) to zdj sprzed 3 lat, wtedy jeszcze nie mieliśmy tak dużo jak teraz
Pobierz niesforna_rita - @dedik: To bardziej z moim tatą, bo to on zaczął kupować lego jak mó...
źródło: comment_YrUDMjV7yw0dcDSvFB6MQ2ZOCTsfoOsj.jpg