Wpis z mikrobloga

Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finansowanie patologii z moich podatków. Normalni ludzie mają w dupie czy dostaną 500zł na dziecko, ot dodatkowy fajny bonus ale nie uzależniają od tego chęci posiadania potomka, będą mieć dziecko bo ich na to stać i tego chcą a nie dla jałmużny, więcej urlopu czy ulga w podatkach byłaby większą motywacją dla normalnych, pracujących obywateli. Z kolei patologia mnoży się na potęgę, wręcz urządzają sobie zawody kto więcej wyciągnie z socjalu a za kilkanaście lat będziemy mieć tysiące rozgoryczonych życiem sebixów z FAS-em chętnych pociąć każdego kto ma choć pięć złotych w portfelu
#500plus #patologiazewsi #bekazpisu
C.....y - Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finanso...

źródło: comment_341Tw3X3468acq3hYMcZeQw8XV4Nx10M.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChcePascLamy pfu więcej urlopu dla dzieciatych, ja p------e. Wtedy ktoś niedzieciaty musi z---------ć wiecej, a jeszcze go jebią w podatkach. Moim zdaniem na dzieci nie powinno dostawać się nic. Może ulgę w podatkach i to wszystko. Chcesz dziecko to powinno cie stać, tak samo jak stać betabankomatów na utrzymywanie żony. Nie byłoby kasy i może te biedaki by się przestały rozpładzać, a nawet gdyby to do domu dziecka i wtedy dziecko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KrakenFromKrakenowo: Można jak najbardziej ale nie można tego mówić głośno, więc nawet chętni na likwidację będą siedzieć cicho. Nowoczesna jako jedyna z Sejmu mówiła o likwidacji 500+ i jak skończyli?
  • Odpowiedz
  • 0
@KrakenFromKrakenowo ale wiesz, że na kogo bys nie zaglosowal to i tak Cie beda dymac. Dajmy na to wygra PO znosi 500+ i teraz mi wytlumacz co się dzieje z tą kasą w budżecie? Czy ona pójdzie na sluzbe zdrowia? HahahaNa wojsko? Haha Na autostrady? Hahaha. Wez mi wytłumacz na co te pieniądze pójdą?
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: żadna partia która zapowie likwidację socjalu nie wygra wyborów, pis wyhodował zbyt dużą liczbę beneficjentów i teraz partie się przekrzykują kto rozda więcej kasy. Oczekiwać należy kryzysu i wówczas zostanie to wszystko pozabierane tak jakby z automatu.
  • Odpowiedz
@Myslim już wolę chyba, żeby je ukradli niż dawali tej roszczeniowej patologi.
Nie zrozum mnie źle, nie każdy kto bierze 500+ to patologia ale każdy patol bierze 500+ bo jedyne co im wychodzi to rozmnażanie się bez opamiętania
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: wyedukowany człowiek wie że społeczeństwo składające się z samych przedsiębiorców i profesorów dajmy na to nie przetrwałoby jednego dnia. Skad wzięliby się pracownicy ?
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: nie wskazałem nikogo palcem, doskonale zdaję sobie sprawę że pieniądze dostają wszyscy niezależnie od statusu społecznego. Chodzi mi tylko o tych którzy z robienia dzieci zrobili sobie biznes, niepracującą patologię
  • Odpowiedz