Wpis z mikrobloga

@lubie_jablka: ja katolików toleruje, ALE znowu się muszą obnosić ze swoimi wierzeniami i wychodzą na te pielgrzymki, nie mogą w domu cicho siedzieć i się modlić tylko obnoszą się ze swoją religią publicznie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
Zamiast chodzić jak idioci moze te Pielgrzymki by zrobili cos pożytecznego dla społeczeństwa jak posprzątać park/bagry/Zakrzówek itd.... Ale lepej się pokazywać widocznie w imieniu Zombie.


@kommie Najgorsi są tacy co drygują co inni maią robić. Zamij się swoimi sprawami.
  • Odpowiedz
@lubie_jablka: kurła znowu odszczepiency chca epatowac swoją odmiennością, blokować drogi, jakby nie mogli swojej wiary trzymac w zaciszu domowym. A potem zdziwienie ze coraz wiecej ludzi jest im przeciwnym. Zaczepiaja inne wiary a potem beda plakac jak ich jakiś np muzułmanin obrzuci kamieniami. Ja mam kolegę katolika i on uważa ze takie pielgrzymki tylko szkodzą porządnym katolikom

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Halbr: Masz racje zajmuje sie moja sprawa. Nie chce zeby moje podatki fundowaly prywatne wyznania wiary na pokaz. Chca prywatna pielgrzymke przez miasto niech zaplaca jak prywiaciarz co zamyka droge.
  • Odpowiedz
@kommie: ale wiesz, że katolicy też płacą podatki?
Jaka masz pewność, że akurat Twoje pieniądze idą na pielgrzymkę?
Żadna.

A zakrzowek czy ulice możesz zacząć sam sprzątać, daj dobry przykład.
  • Odpowiedz
ja katolików toleruje, ALE znowu się muszą obnosić ze swoimi wierzeniami i wychodzą na te pielgrzymki, nie mogą w domu cicho siedzieć i się modlić tylko obnoszą się ze swoją religią publicznie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TypowyRobert: co nie? a jakby jeszcze tak przybrali barwy tęczy i zaczęli latać w dziwnych strojach albo i braku....a czekaj, coś mi to przypomina ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz