Wpis z mikrobloga

Jeśli miałbym do wyboru laskę 8/10 i 3/10 to wybrałbym ta ładniejsza w sumie to nie dziwię się różowym że przegrywow omijają szerokim łukiem skoro mają lepsze oferty,sam też bym tak postąpił.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321: Ja bym wybrał 3/10, bo w związku z 8/10 czułbym się jak śmieć i bałbym się że mnie zdradzi. Tak samo nie chciałbym na przykład dziewczyny, która zarabia dużo lepiej ode mnie. W drugą stronę bym się nie przejmował, biedniejsza by mi nie przeszkadzała.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Tak w ogóle to nawet nigdy nie byłem zakochany w jakiejś ładnej dziewczynie w sensie 8+/10. Zawsze za obiekt westchnień brałem raczej przeciętne z urody 4-7/10 i nieśmiałe lub chłopczyce z charakteru. W pierwszej klasie licbazy słyszałem jak koledzy gadali o dziewczynach ze szkoły w sensie oceniali ich wygląd i jak któryś z nich wspomniał o dziewczynie w której się wtedy podkochiwałem to tylko ryknęli śmiechem, bo dla nich
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Ładne mi się też podobają, ale widzę je tylko i wyłącznie jako obiekty seksualne. Nie wyobrażam sobie związku z taką kobietą, stosunku też, bo z tym nastawieniem śmiecia nawet jakby jakimś cudem jakaś ładna chciałaby się ze mną przespać, to by mnie chyba siłą musiała do łóżka zaciągnąć.
  • Odpowiedz