Wpis z mikrobloga

The Great Hack / Hakowanie Świata na #netflix. Czy na tej platformie są jakieś "dokumenty" gdzie nie ma #lewackalogika ? Firma zajmuje się odnajdywaniem niezdecydowanych wyborców, a następnie za pomocą spersonalizowanego 'contentu' przekonywaniem do widzenia świata w określony sposób, tak aby oddać głos na ich klientów. Jednak koniec końców to wyborca decyduje przy urnie. Czy naprawdę trzeba podnosić larum na cały glob że szukujOM, bo nie umie się przegrywać? Czy może chcą przekonać odbiorcę że debil jest sterowalny? ¯\_(ツ)_/¯ #4konserwy #neuropa #wybory #usa
  • 19
@Nadzianynadzieja @Utopiec
Wow. Nieźle. Śmierdzące grosze... hmmm mi pieniądze nie śmierdzą, a zwłaszcza moje. No i jest też problem taki, że powoli dochodzę do wniosku że nie baza filmów tylko #lewackaprawda.
Jakiego faworyta!? XD Nie mieszkam w USA i nie mam amerykańskiego obywatelstwa. WTF? XD
Pytam zwyczajnie czy jest jakiś film dokumentalny do obejrzenia na #netflix obiektywie traktujący o CZYMKOLWIEK. Niewierze...
@killzone: jeśli nie przeszkadza ci o gotowaniu (a nawet jeśli nie jesteś fanem to postaraj się przebolec chwilę) to chefs table jest #!$%@? genialne. Zion mnie #!$%@? to dokument o kolesiu którego nie ma od pasa w dol ale zaczął ćwiczyć i walczy w zapasach z normalnymi zawodnikami. Jeszcze nie pamiętam dwóch tytułów teraz zaraz sprawdzę. Jeden o imprezie na rajskie wyspie gdzie wjazd kosztował chyba z 10tys dolców i która