Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@FajnyTypek: ja piłem tylko i wyłącznie a-----l więc nie wiem mi do nawadniania Lechy 2% złożyły ale w Lidlu widziałem pełno wody saguaro więc to raczej nie prawda
Poza tym w Kostrzynie było pełno sklepów a to 30 minut z buta spacerem i od biedy były masońskie krany Owsiaka do mycia się z których być może da się pić wodę
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: woda do kupieni byla wszedzie, a jak miales wlasny pojemnik (jakikolwiek, byle nie szklany ze wzgledu na zasady bezpieczenstwa), to na allegro lali wodę pitną z darmo (moze o to chodzilo ze ta darmowa sie skonczyla w koncu)
  • Odpowiedz
@Dottore pozdro Miras ostatnio też miałem taką przygodę ( ͡° ʖ̯ ͡°) moje szczęście w nieszczęściu było takie, że jebło przy zamykaniu, zanim przekręciłem więc mogłem szukać ślusarza z domu ¯_(ツ)_/¯

Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj bo parę min wcześniej wyłapałem bana na wykopie, więc nawet pochwalić się tym nie mogłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wallygatorrrr - @Dottore pozdro Miras ostatnio też miałem taką przygodę ( ͡° ʖ̯ ͡°) m...

źródło: comment_QP2Kx5KRalak3Nd6uhBQGCekTzc5bE2x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dottore: masz ten sam klucz na klatkę i do mieszkania? wiesz, że możesz wejść na klatkę jak ktoś będzie z niej wychodził albo jak zadzwonisz do sąsiada?
  • Odpowiedz