Wpis z mikrobloga

Uciekając z Wrocławia, nad którym zebrała się deszczowa chmura, wyskoczyłem na seteczkę (wyszło w sumie 111) w Kocie Góry (na północ, okolice Trzebnicy), a tam piękna pogoda i sielskie klimaty, więc cyknąłem fotkę :}.

Gdybyście chcieli pochwalić się swoimi dokonaniami, zapytać o trasy czy na kolarskie tematy podyskutować (w emocjach z powodu TdP), zapraszamy niezmiennie z Kolegą @Lipwig iem na na serwer Discorda Polska Loża Velominati, na którym można dyskutować o rowerach lub kolarstwie, zadawać pytania związane z #mechanikarowerowa czy śmieszkować z innymi w wygodniejszej formie czatu niż wpisów na mirko.

#polskalozavelominati #kolarstwo #szosa #rower #rowerszosowy #wykopgiantclub #cosieniedojezdzitosiedowyglada
NuclearCycling - Uciekając z Wrocławia, nad którym zebrała się deszczowa chmura, wysk...

źródło: comment_HgrDePgn1AGIxuiDR4thvKFocb7QOjbX.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@majeranek: 38 mm disc black, mam tubelessy. Bardzo fajnie się jeździ, leciutkie, ładowałem nie raz po kostce, gównianych asfaltach i nic się z nimi nie dzieje, prościutkie i ładnie się toczą. Trochę trzeba na początku się przyzwyczaić, jak masz mocny boczny wiatr, bo to czuć w stosunku do kółek z niskim stożkiem, ale jak już ogarniesz, to naprawdę rewelka :}. Doskonały stosunek ceny do jakości myślę - ja mam wersję
  • Odpowiedz
@NuclearCycling: O, właśnie zastanawiałem się jak wygląda ta konfiguracja na rowerze i już wiem, że w pytę :). Na razie plan zakłada, że karbony kupię w przyszłym sezonie, ew. zimą jak by się jakaś promocja trafiła.
Teraz mam stockowe Gianta PR-2 (które pewnie wcześniej też miałeś), one mają stożek 30mm, więc nie powinno być dużej różnicy jeśli chodzi o wiatr. Tylko te skubańce są dość ciężkie...
  • Odpowiedz