Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeszcze raz #chwale sie moim filmem POLSKIEGO FERRARI F40
Może tym razem o tej porze dotrze to większej ilości ludzi i zgarnę więcej niż 5 plusów :D

Przy okazji polecam wszystkim mieszkańcom Katowic i okolic odwiedzić La Squadra, auto można tam czasami zastać i obejrzeć :)

#chwalesie #fotografia #ferrari #film #samochody #carvideos #carboners #mikroreklama #katowice #lasquadra #samochody #motoryzacja
MGfilms - Mireczki, jeszcze raz #chwale sie moim filmem POLSKIEGO FERRARI F40 
Może ...
  • 15
@MGfilms: kilka pytań które mi się nasuneły po obejrzeniu
1) wiadomo kto na śląsku mógł sobie pozwolić na takie auto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) czyli działa to na zasadzie takiej, że autko stacjonuje w showroomie ferrari, a oner jak chce się przejechać to wpada i bierze auto stamtąd? w sumie fajny układ auto zawsze gotowe
3) czy auto ma jakieś zabezpieczenie lakieru na sobie? Jak przesuwana
caribbean - @MGfilms: kilka pytań które mi się nasuneły po obejrzeniu
1) wiadomo kto...
o Mireczku, to ty nakręciłeś jeden z najlepszych filmów o tworzeniu RWB na yt :)

Z chęcią i ten obejrzę!


@blackmilk: Dzięki! Polecam też dać suba i dzwoneczek bo niedługo kolejne filmy :)

1) wiadomo kto na śląsku mógł sobie pozwolić na takie auto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@caribbean: @horizontal_vertical

w innym wpisie ktoś napisał: Posiada go prezes firmy ElPlast Europe mieszczącej się w Żorach i
@maddict: jezu... to nie ja, w ogole gość nazywa się jak ja i ma taką samą nazwę profilu jak ja nazwę kanału na YT i też zajmuje się autami.

Przez to zastanawiam się nad zmianą nazwy kanału, bo wielu ludzi z branży moto obserwuje go myśląc, że to ja :D
@caribbean: 1 ) potencjalnych właścicieli tego typu auta na śląsku jest mnóstwo, samochód należy do do współwłaściciela całej La Squadry, który swoją drogą jest moim sąsiadem.
2) Auto 50/50 jest u właścicela, który w apartamentowcu ma ograniczoną liczbę miejsc, jak jest w ferrari katowice to w showroomie rzadko, stoi w garażu pod la squadra.
3) Auto jest zabezpieczone, wydech od chłopaków z MG.
@Poteznyziomek911:

Elplast jest czołowym dostawcą zamknięć strunowych


xD słyszalem już właśnie że to na takich nudnych rzeczach jak zapałki, worki na śmieci, butelki ale co idzie w miliony sztuk idzie robić najlepszy hajs